Sony Pictures Television i Warner Bros. Discovery rozszerzają umowę dystrybucyjną na terenie Europy Środkowo-Wschodniej

Umowa zapewnia wieloletnie przedłużenie pierwszego płatnego okna dostępu do wybranych tytułów z obszernej biblioteki filmowej i telewizyjnej Sony Pictures dla HBO i HBO Max.

Sprawdź ofertę kanału HBO w PROGRAMIE TV

Sony Pictures Television i Warner Bros. Discovery ogłosiły rozszerzenie umowy dotyczącej treści na Europę Środkowo-Wschodnią, w ramach której wybrane tytuły z listy nadchodzących filmów Sony Pictures Entertainment („SPE”) oraz seriali telewizyjnych będą dostępne wyłącznie w HBO oraz na platformie HBO Max w całym regionie.

Począwszy od takich hitów jak “Whitney: I Wanna Dance With Somebody” czy “A Man Called Otto” z Tomem Hanksem umowa obejmie także takie pozycje jak: ”Spider – Man: Across the Spider – Verse”, “Gran Turismo”, “Bez litości 3. Ostatni rozdział”, kolejne produkcje związane z franczyzą “Ghostbusters” oraz najnowsze filmy SPE z uniwersum Spider – Mana („Kraven the Hunter”, „El Muerto” and „Madame Web”).

Umowa umożliwi widzom HBO oraz użytkownikom HBO Max dostęp do obszernej biblioteki najbardziej popularnych filmów z katalogu SPE, takich jak choćby – “Spider – Man”, “Jumanji”, “Faceci w czerni” czy wszystkie produkcje z serii “Hotel Transylvania”.

Wśród pozycji pokazywanych w ramach umowy znajdzie się także serial “Accused”, który w styczniu br. zadebiutował w USA na antenie Fox i zapewnił kanałowi najwyższe wyniki oglądalności w ciągu ostatnich trzech lat. To nie wszystko! Do portfolio HBO trafią także – nominowany do nagrody Bafta miniserial “Without Sin”, a także takie wyczekiwane tytuły jak: “Twisted Metal” czy “Lucky Hank”.

Umowa dystrybucyjna obejmuje większość rynków CEE, w tym Polskę, Czechy, Słowację, Węgry, Rumunię, Bułgarię, Mołdawię, Słowenię, Chorwację, Serbię, Czarnogórę, Bośnię i Hercegowinę, Północną Macedonię i Kosovo.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *