Styczniowa oferta Comedy Central

W nowym roku w Comedy Central premiery i powroty znanych i lubianych seriali. Fani Charliego Sheena poznają dalsze losy ulubionego terapeuty w kontynuacji piątego sezonu „Jednego gniewnego Charliego”. Na widzów czekają również dwie nowości. Pod koniec stycznia wystartuje długo wyczekiwany siódmy sezon „Californication”. Dowiemy się jak dalej potoczy się historia Hanka Moody’ego. A dla wszystkich widzów spragnionych nietuzinkowych żartów – nowy serial „Nierandkowalni”. Za jego produkcję odpowiedzialni są Adam Sztykiel oraz Bill Lawrence, doskonałe dialogi i potężna dawka humoru gwarantowana.

„Californication”, VII sezon
Doskonała wiadomość dla wszystkich niecierpliwych fanów przygód Hanka Moody’ego. Już 25 stycznia na kanale Comedy Central rusza siódmy, ostatni sezon serialu „Californication”. Główny bohater, ekscentryczny pisarz nadal będzie próbował zachować zimną krew wobec natłoku problemów z kochankami, pracą, dorastającą córką i byłą dziewczyną oraz używkami. W siódmym sezonie wielokrotnie nominowanego do nagród Emmy i Złotych Globów serialu, Hank Moody musi uporać się z problemami rodzinnymi. Becca wyjechała, Karen nie chce go w swoim życiu. Aby udowodnić jej, że dojrzał, próbuje znaleźć normalną, stalą pracę. Już prawie się udaje, gdy na swojej drodze spotyka młodego mężczyznę Levona, który wyjawia mu szokującą prawdę, która wprowadzi sporo zmian i zamieszania… W najnowszym sezonie jak zawsze nie zabraknie gościnnie występujących gwiazd. Tym razem zobaczymy m.in. Michaela Imperioli („Rodzina Soprano”), Heather Graham („Hoży doktorzy”), Mary Lynn Rajskub („24 godziny”), Mercedes Masöhn („666 Park Avenue”) oraz Rogera Howartha („General Hospital”).
Premiera: niedziela, 25 stycznia, godzina 22:50
Emisja: niedziela, godzina 21:30

„Nierandkowalni”
W Comedy Central startuje nowy serial „Nierandkowalni”. Bohaterami są Danny i Justin, dwóch kumpli, których łączy jedna umiejętność – kompletnie nie potrafią podrywać dziewczyn. Do sukcesu zawsze czegoś ciut zabraknie… Danny Burton to pewny siebie, atrakcyjny 29-letni mężczyzna, który pewnego dnia postanawia pomóc swojemu nowemu współlokatorowi Justinowi w nawiązywaniu relacji z płcią przeciwną. Justin bez większego powodzenia prowadzi bar na przedmieściach, ma skłonności do rozdrabiania się i dosyć dziwną paczkę przyjaciół. Danny przedstawia chłopaków swojej siostrze Leslie, świeżo upieczonej rozwódce, która momentalnie znajduje z nimi wspólny język. Doskonałej fabuły i przekomicznych dialogów możemy być pewni – za produkcję odpowiedzialni są Adam Sztykiel („Zanim odejdą wody”, „Moja dziewczyna wychodzi za mąż”) oraz Bill Lawrence („Hoży Doktorzy”, „Spin City”, „Miasto Kocic”).
Premiera: niedziela, 4 stycznia, godzina 21:30
Emisja: niedziela, godzina 21:30

„Jeden gniewny Charlie”, V sezon
„Jeden gniewny Charlie” to serial komediowy opowiadający o przygodach Charliego Goodsona, psychologa specjalizującego się w terapiach pozwalających tłumić gniew. W swoim domu prowadzi terapię dla czwórki pacjentów: Patricka, Nolana, Eda i Lacey. Pacjenci nie należą do najłatwiejszych, a on sam niestety, dość często ma problemy z pohamowaniem złych emocji, co wielokrotnie doprowadza do komicznych zwrotów akcji. W styczniu na kanale Comedy Central zobaczymy dalszy ciąg przygód ekscentrycznego i niekonwencjonalnego terapeuty. Co tym razem spotka głównego bohatera? Kim okaże się jego kolejna kochanka? Czy ponownie uda się uniknąć kłopotów?
Emisja: niedziela, godzina 21:00

Weekendowe maratony:

„Dwóch i pół”, I i II sezon
Emisja: sobota-niedziela, 3-4 stycznia, od godziny 13:50

„Teoria wielkiego podrywu”, I i II sezon
Emisja: sobota-niedziela, 10-11 stycznia, od godziny 13:50

„Przyjaciele”, I i II sezon
Emisja: sobota-niedziela, 17-18 stycznia, od godziny 13:50

„Różowe lata siedemdziesiąte”, I i II sezon
Emisja: sobota-niedziela, 24-25 stycznia, od godziny 13:50

„Dwie spłukane dziewczyny”, I i II sezon
Emisja: sobota-niedziela, 31 stycznia-1 lutego, od godziny 13:50

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *