Superstacja z nową ramówką i kierownictwem

Superstacja, kanał którego od czerwca 2018 roku właścicielem jest Telewizja Polsat od jesieni wejdzie z nowymi propozycjami programowymi. Nowa ramówka będzie opracowywana pod kierownictwem Grzegorza Jankowskiego, który pełni rolę Dyrektora programowego Superstacji.

Sprawdź ofertą kanału Superstacja w PROGRAMIE TV

Zmiana w Superstacji ma na celu przyciągnięcie widza i dopasowanie jej do portfolio kanałów tematycznych Telewizji Polsat. – Naszym celem jest przyciągnięcie widza poprzez zaproponowanie mu nowej oferty – mówi Grzegorz Jankowski. I dodaje: – Postawimy na zupełnie nowe środki przekazu, dynamizm, nowy język komunikacji z widzem i grafikę. Ale szczegółów nie chcę teraz zdradzać.

Wprowadzaniem nowej koncepcji mają się zająć Grzegorz Jankowski jako dyrektor programowy (jest to nowa funkcja w strukturze kanału) oraz Grzegorz Adamczyk jako jego zastępca i szef newsroomu.

Grzegorz Jankowski ma 50 lat. Był zastępcą redaktora naczelnego Newsweek Polska, kiedy tygodnik wchodził na rynek. Później stworzył od podstaw i 11 lat prowadził dziennik Fakt, który zrewolucjonizował rynek medialny. Obecnie w Polsat News prowadzi swój codzienny program „Punkt Widzenia”.

Grzegorz Adamczyk jest związany z grupą Polsat od 12 lat (był wydawcą anteny i programów publicystycznych w Polsat News), wcześniej był dziennikarzem Sekcji Polskiej BBC w Londynie. W 2016 został szefem TVP Info, a na przełomie 2018/19 pracował, jako ekspert przy projekcie polskiej telewizji w Wilnie.

W Zarządzie pozostaje Adam Stefanik piastujący stanowisko Prezesa oraz Adam Nowe – Członek Zarządu Telewizji Polsat.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *