Świąteczna i noworoczna oferta TVN

Wyprawa w nieznane, miłość jak z marzeń i świąteczne perypetie rodziny Mikołaja – sprawdź, jakie filmy TVN przygotował na Boże Narodzenie i Sylwestra.

Świąteczną ucztę filmową zaczynamy już w sobotę, 22 grudnia. O godzinie 20:00 pokażemy film „Holiday” – historię dwóch kobiet, które na czas Bożego Narodzenia postanawiają zamienić się domami. Jakie konsekwencje będzie miała ta ryzykowna przygoda? W przedświąteczną niedzielę, 23 grudnia o godzinie 16:10 przeniesiemy się do świata współczesnego Kopciuszka, tym razem w wersji roztańczonej. „Kopciuszek: Roztańczona historia” pokaże, co mają wspólnego iPod i miłość.

Wigilijny poniedziałek to moc filmowych wrażeń dla całej rodziny. Przed południem, o godzinie 11:05 zapraszamy najmłodszych na „Dzień bałwana”, a po południu całe rodziny na piękną opowieść o miłości ojca i syna. „Jack Frost” czyli historia zapracowanego mężczyzny, który dopiero po śmierci (we wcieleniu bałwana…) znajduje czas dla swojej rodziny już 24 grudnia o godzinie 14:50. W Wigilię o godzinie 20:00 TVN pokaże kinowy hit „To właśnie miłość”, czyli jedną z piękniejszych filmowych świąteczno-miłosnych opowieści. Po chwili wzruszeń czas na przygodę. „W 80 dni dookoła świata” to słynna powieść Juliusza Verne’a. Filmową wersję wyprawy Fileasia Fogga zobaczycie o godzinie 22:40.

25 grudnia rozpoczniemy bardzo wcześnie, już o godzinie 7:45, „Rokiem bez Mikołaja” czyli obrazem Bożego Narodzenia w sytuacji, gdyby święty Mikołaj traci wiarę w sens swojej pracy. Pierwszy Dzień Świąt to także spotkanie z animowanymi ulubieńcami całej rodziny. Król Julian, Shrek i panda Po zaproszą Was na swoje Boże Narodzenie i bez wątpienia poprawią humory wszystkim już od godziny 17:35 („Kung Fu Panda: Święta, święta i Po” – godzina 17:35, „Madagwiazdka” – godzina 18:05, „Pada Shrek” – godzina 18:35). Wieczorem widzowie TVN otrzymają niezłą dawkę mocnych wrażeń. O godzinie 20:00 Bruce Willis w filmie „Kod Merkury” zrobi wszystko, by uratować chłopca, który był świadkiem morderstwa, a Ving Rhemes w produkcji „Lot Intrudera” podejmie walkę z włodarzami amerykańskiej armii (godzina 00:20). Bożonarodzeniowa środa to tradycyjnie czas poświątecznego odpoczynku. TVN na pewno Wam w tym pomoże swoimi komediowymi propozycjami. „Fred Claus, brat świętego Mikołaja” spróbuje wesprzeć swojego brata w zapanowaniu nad świąteczną gorączką o godzinie 12:20. O godzinie 20:00 Jennifer Aniston pokaże, jak ciężko jest świętować „Cztery gwiazdki” w różnych domach i z różnym towarzystwem. Wieczorem o godzinie 22:00 przedstawimy Wam „Plan doskonały” czyli próbę idealnego napadu na bank. Czy jest to w ogóle możliwe?

Filmowe szaleństwo w TVN nie skończy się wraz ze Świętami! W Sylwestra i Nowy Rok bawimy się dalej. 31 grudnia zaczynamy o godzinie 11:05 polskim klasykiem – „Brunet wieczorową porą”. Jeśli planujecie Nowy Rok przywitać w domu, zapraszamy przed telewizory. Sylwestrowy wieczór zaczynamy o godzinie 20:00 wraz z Borysem Szycem, Robertem Więckiewiczem i „Vincim”. Po perypetiach polskich złodziei pokażemy ich kolegów z USA. „Kasamowa” to aktorski popis Charlie’go Sheena w roli reportera ratującego z opresji drobnego przestępcę. Jak ułoży się ich współpraca zobaczycie o godzinie 22:10. Nowy Rok powitamy z Jackie Chanem i jego nieprawdopodobnymi umiejętnościami pakowania się w kłopoty. „Jackie Chan: Przystojniaczek” zagości w Waszych domach dokładnie o północy 1 stycznia. O godzinie 15:05 pokażemy wzruszający obraz przyjaźni i walki o najbliższych czyli „Pajęczynę Charlotty”. Wieczorem 1 stycznia kontynuujemy rodzinne oglądanie i zapraszamy na „Film o pszczołach”. Animowana opowieść o życiu w ulu w TVN o godzinie 20:00. Kiedy najmłodsi pójdą już spać, zapraszamy na film, którego nie trzeba reklamować. „Seksmisja” – godzina 21:55.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *