T-ME: Lech Poznań – Górnik Zabrze w TVP1 HD

W meczu 17. kolejki Ekstraklasy Lech Poznań – Górnik Zabrze emocje są gwarantowane. Obydwie drużyny grają widowiskowo, preferując ofensywny styl gry. Transmisja w TVP1 HD w niedzielę 30 listopada 2014 roku.

Gospodarze prowadzeni przez Macieja Skorżę w ostatniej kolejce doznali upokarzającej porażki z Piastem Gliwice. Teraz chcą się zrehabilitować za przegraną i zapewnić sobie miejsce w górnej części tabeli. Problem polega jednak na tym, że do Poznania przyjeżdża drużyna, który w tym sezonie najlepiej ze wszystkich spisuje się na wyjazdach. Górnik Zabrze w ośmiu spotkaniach wygrał pięciokrotnie, raz zremisował. W swoich szeregach ma Mateusza Zacharę, który z ośmioma golami zajmuje trzecie miejsce w klasyfikacji strzelców.

Telewizja Polska w sezonie 2014/15 pokaże jeszcze dwa mecze w rundzie wiosennej T-Mobile Ekstraklasy. Wszystkie bramki z każdej kolejki można oglądać w kronikach „Ekstraklasa Gol” w TVP1 HD po „Sporcie” po „Wiadomościach” – w sobotę i we wtorek.

Mecz Lech – Górnik skomentują: Maciej Iwański oraz Marcin Żewłakow. Studio poprowadzi Rafał Patyra, a reporterem w Poznaniu będzie Szymon Borczuch.

Plan transmisji:

Niedziela (30 listopada)
Lech Poznań – Górnik Zabrze, godzina 15:10, TVP1 HD

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *