Telenowela „Drogocenna perła” w NOVELAS+

Telenowela DROGOCENNA PERŁA zyskała fanów na całym świecie i została uhonorowana Międzynarodową Nagrodą Emmy® 2014 w kategorii telenowela. Produkcja trafia w serca widzów obnażając temat nierówności społecznych i problemów rodzinnych, z którymi borykają się bohaterzy niezależnie od warstwy społecznej, z której pochodzą. Czy wystawieni na próbę udowodnią, że ich miłość pokona przeciwności losu – o tym przekonają się widzowie oglądając tę wciągającą historię.

Sprawdź godziny emisji telenoweli „Drogocenna perła” w PROGRAMIE TV

Pochodzącym z zamożnej rodziny braciom Franzowi Hauserowi (Bruno Gagliasso) i Manfredowi Ducke (Carmo Dalla Vecchia) udaje się uniknąć śmierci, podczas zejścia lawiny w Himalajach. Franz zostaje ocalony przez buddyjskich mnichów, zaś Manfredowi pomaga grupa wspinaczy. Szybko okazuje się, że sprzęt Franza zawiódł nie bez powodu – to jego brat próbował doprowadzić do śmierci, która pozwoliłaby mu objąć najwyższe stanowisko w firmie ojca. Manfredowi udaje się jednak doprowadzić do oczekiwanego rezultatu. Po powrocie do Brazylii, kiedy Franz dalej dochodzi do siebie w buddyjskim klasztorze, Manfred przekonuje ojca o śmierci brata i zostaje mianowany dyrektorem Hausner Group.

Jego radość nie trwa jednak długo, Franz wraca do domu rodzinnego i zupełnie odwraca sytuację w firmie. To nie koniec niespodzianek. Kiedy pod domem zamożnej rodziny Hausnerów pojawia się pracownica lokalnej odlewni Amelia (Bianca Bin), oboje niemalże od razu zakochują się w sobie.

Związek ten będzie musiał pokonać wiele przeszkód. Ani jednej, ani drugiej rodzinie dwójki zakochanych ta relacja nie odpowiada. Bogaci Hausnerowie nie wyobrażają sobie życia ich syna u boku zwykłej pracownicy, zaś brat Amelii, Mundo (Domingos Montagner), tak jak reszta pracowników, pała nienawiścią do Hausnerów, do których należy odlewnia. Mundo jest przekonany, że Franz nie traktuje Amelii poważnie i chce się nią jedynie zabawić.

Jednak związek Amelii i Franza jest silniejszy od nierówności społecznych i uprzedzeń członków rodziny. Jako owoc ich miłości na świat przychodzi córka o imieniu Pérola (Mel Maia). Dzięki jej przyjściu na świat, do życia skłóconych rodzin powoli przychodzi dobro i harmonia, przez co buddyjscy mnisi uznają ją za reinkarnację swojego przywódcy Anandy Rinpocze.

Sprawdź ofertę kanału NOVELAS+ w PROGRAMIE TV

Światowy hit, ponad 100 – odcinkowa historia, gdzie życie w slumsach przeplata się z bogactwem, a przez nierówności społeczne, losy zakochanych Amelii i Franza, a także ich córki Péroli komplikują się każdego dnia. Czy miłość tak cenna jak perła może przezwyciężyć zło? DROGOCENNA PERŁA jest już dostępna w NOVELAS+ i CANAL+ online.

Źródło: CANAL+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *