The Dumplings na żywo w Trójce

Są młodzi, zdolni i przebojowi. Ona w tym roku skończy 19 lat, a on 20. Mimo tak młodego wieku, Justyna Święs i Kuba Karaś mają już na koncie dwie płyty i wiele gorąco przyjętych koncertów. W najbliższą niedzielę, 3 kwietnia 2016 roku, The Dumplings wystąpią w Muzycznym Studiu Polskiego Radia im. Agnieszki Osieckiej. Transmisja koncertu na antenie Trójki od godziny 20:05.

The Dumplings okrzyknięci zostali nową nadzieją polskiego popu, choć pewnie niedługo całkowicie uzasadnione będzie nazywanie ich gwiazdami rodzimej sceny muzycznej. Świadczy o tym wielki sukces zarówno pierwszej ich płyty „No Bad Days” z 2014 roku (otrzymali za nią Fryderyka w kategorii „Debiut Roku”), jak i wydanego w listopadzie albumu „Sea You Later” – promujący go utwór „Nie gotujemy” cieszył się sporą popularnością wśród fanów „Listy Przebojów Programu 3”. Obecnie słuchacze Trójki mogą głosować na drugi singiel muzycznej pary z Zabrza, czyli „Kocham być z Tobą”.

Oba nagrania można znaleźć na wspomnianym wydawnictwie „Sea You Later”, na którym The Dumplings pokazują swoje dojrzałe oblicze. Album w całości został skomponowany, napisany i wyprodukowany przez zespół. Za miksy odpowiedzialny był Piotr „Emade” Waglewski, a za mastering Jacek Gawłowski. Płyta jest krokiem zespołu w nowym muzycznym kierunku – elektropopowy duet mocno stawia na elektronikę w duchu nowych brzmień, ale nie zapomina o chwytliwych, wpadających w ucho popowych piosenkach.

Podczas występu przy ul. Myśliwieckiej Justyna Święs i Kuba Karaś będą promować swój drugi album „Sea You Later”. Transmisja koncertu na antenie Programu 3 Polskiego Radia w niedzielę 3 kwietnia od godziny 20:05.

Źródło: Polskie Radio

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *