Trzeci sezon miniserialu „Domowe rozgrywki” w Polsacie

„Domowe rozgrywki” wracają na antenę! Trzeci sezon komediowego miniserialu o rodzinie Czechoskich zadebiutuje w Polsacie już 11 kwietnia. Do obsady dołączają Joanna Kurowska i Marcin Korcz.

Sprawdź godziny emisji miniserialu „Domowe rozgrywki” w PROGRAMIE TV

Przed nami kontynuacja historii o sytuacjach bliskich każdej rodzinie. Mama Agnieszka (Barbara Wypych) to księgowa i mózg operacyjny całej rodziny. Mąż Marek (Jakub Wieczorek) jest właścicielem warsztatu samochodowego i zagorzałym kibicem piłki nożnej. Razem wychowują dwójkę dzieci – Helenkę (Karina Woźniak) i Tadzika (Maks Balcerowski). Po przeprowadzce rodzina Czechoskich zyskała świetnych sąsiadów – vlogerkę kulinarną Majkę (Zuzanna Lit), która zaprzyjaźniła się z Agnieszką oraz Ryśka Pecha (Wojciech Solarz), nowego pracownika ich przydomowego warsztatu samochodowego. W tym sezonie niczym niezmącony spokój bohaterów już w pierwszym odcinku zburzy przyjazd Mamusi (Joanna Kurowska). Pojawienie się Mamusi rozpocznie serię niespodziewanych zwrotów akcji! One natomiast okażą się zwiastunem zmian nie tylko w przyszłości całej rodziny Czechoskich, ale także ich sąsiadów. Motywem przewodnim serii będzie niezmiennie piłka nożna. W tym kontekście pojawi się nowa postać – trener, łowca młodych talentów piłkarskich (Marcin Korcz). Nowi bohaterowie wywołają lawinę zaskakujących wydarzeń i zagwarantują widzom dawkę świetnego humoru!

Sprawdź ofertę kanału Polsat w PROGRAMIE TV

Na widzów trzeciego sezonu miniserialu „Domowe rozgrywki” czeka 8 sześciominutowych odcinków, które będą emitowane w Polsacie w każdą niedzielę, od 11 kwietnia, o godz. 18:40.

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *