Trzecie sezony seriali „Na wylocie” oraz „W potrzebie” w HBO

Seriale komediowe HBO Na wylocie (Crashing) oraz W potrzebie (High Maintenance) już na początku przyszłego roku powrócą z trzecimi sezonami. Premiera obu tytułów HBO GO zaplanowana została na 21 stycznia.

Sprawdź ofertę kanału HBO w PROGRAMIE TV

Serial HBO Na wylocie (Crashing), którego twórcami są Pete Holmes i Judd Apatow, opowiada o rozwiedzionym komiku, który próbuje swoich sił w świecie nowojorskiego stand-upu. W kolejnym sezonie tej quasi-biograficznej produkcji autor i zarazem odtwórca głównej roli – Pete Holmes (John Oliver’s New York Stand Up Show, Late Night with Jimmy Fallon), jeden z najbardziej wyrazistych współczesnych amerykańskich komików, ponowne odsłoni przed widzami kulisy życia stand-uperów.

Producentami wykonawczymi najnowszego sezonu są: komik Pete Holmes, nominowany do Złotego Globu Judd Apatow (serial HBO Dziewczyny) oraz wyróżnieni dwiema nominacjami do nagrody Emmy Judah Miller (serial Amerykański tata) i Igor Srubshchik (serial Specjalista od niczego). Za produkcję odpowiadają także: Oren Brimer, Josh Church, Dave Rath oraz Greg Fitzsimmons.

W potrzebie (High Maintenance) to serial komediowy HBO stworzony przez małżeństwo Katję Blichfeld i Bena Sinclaira. Produkcja przedstawiając perypetie sympatycznego dilera marihuany (Ben Sinclair), który swoją pracę traktuje jak misję, pokazuje jednocześnie życie toczące się w Nowym Jorku.

Ten dobrze przyjęty przez krytyków serial powraca do HBO z dziewięcioodcinkowym trzecim sezonem. Jej autorami ponownie są Katja Blichfeld oraz Ben Sinclair, którzy wraz z Russellem Gregorym pełnią także rolę producentów wykonawczych. Za produkcję odpowiadają również: Willy Friedman, Gwen Bialic oraz Emi Irikawa.

Premiera obu produkcji – trzeciego sezonu W potrzebie (High Maintenance) oraz trzeciego sezonu Na wylocie (Crashing) odbędzie się w HBO GO 21 stycznia.

Źródło: HBO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *