TTV w trójce najchętniej oglądanych kanałów tematycznych

Stacja TTV awansowała na trzecie miejsce w rankingu kanałów tematycznych, zwiększając swój udział w kwietniu o 12,61% w porównaniu do wyników z ubiegłego roku.

Stacja osiągnęła wynik oglądalności w grupie komercyjnej (16-49) na poziomie 1,55% SHR, odnotowując wzrost o 17,42% względem kwietnia 2014, co awansowało ją na 2. miejsce.

Coraz większą widownię przyciąga premierowy program wiosennej ramówki „Betlejewski. Prowokacje”, w którym prowadzący skłania przypadkowe osoby do reakcji w skrajnie emocjonalnych sytuacjach. Ostatni odcinek przedstawiający problem pijanych kierowców uzyskał najwyższy dzienny wynik na poziomie 3,70%. Na podium ulubionych programów TTV z udziałem 4,20% utrzymuje się „Usterka”, której prowadzący Dominik Strzelec nie przebiera w środkach, by chronić społeczeństwo przed fachowcami-partaczami.

Kolejna premiera wiosny „Kossakowski. Nieoczywiste”, pokazująca prowadzącego w skrajnie nietypowych dla niego sytuacjach, uzyskała najwyższy wynik w miesiącu na poziomie 2%. Podobny najwyższy wynik uzyskała nowa seria „Defacto” emitowana w potrojonej dawce, niezmiennie wprowadzająca widza w świat nurtujących pytań i zagadek oraz jeszcze ciekawszych eksperymentów.

Stałą widownię mają najchętniej oglądane kolejne serie zagraniczne „Wojen magazynowych” i „Wojen przewoźników” osiągając dzienny wynik na poziomie około 4% SHR w grupie komercyjnej (16-49).

Stacja TTV w kwietniu znalazła się w pierwszej dziesiątce najpopularniejszych kanałów telewizyjnych w Polsce z udziałem 1,55%.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *