TV Mobilna z „otwartym oknem” dla użytkowników dekoderów DVB-T CP

W dniach od 24 do 30 czerwca br. użytkownicy dekoderów DVB-T Cyfrowego Polsatu otrzymają w ramach tzw. „otwartego okna” promocyjny bezpłatny dostęp do 8 popularnych kodowanych kanałów telewizyjnych i 12 stacji radiowych znajdujących się w Pakiecie Ekstra usługi TV Mobilna.

Dekodery DVB-T Cyfrowego Polsatu jako jedyne na rynku poza zapewnianiem dostępu do 21 ogólnodostępnych kanałów w ramach Naziemnej Telewizji Cyfrowej umożliwiają także oglądanie dodatkowych kanałów w technologii DVB-T oferowanych przez Cyfrowy Polsat w usłudze TV Mobilnej.

Otwarte okno jest okazją do zapoznania się z ofertą dodatkowego Pakietu Ekstra, który zawiera popularne i lubiane przez widzów kanały: sportowe – Polsat Sport i Polsat Sport Extra, filmowe – Kino Polska, TVP Seriale, Comedy Central Polska, Polsat Film, kanał informacyjny Polsat News oraz dziecięcy Nickelodeon. Wśród 12 ogólnopolskich stacji radiowych w pakiecie znajdują się m.in. RMF FM, Radio Zet, Antyradio, Radio Plus, Radio TOK FM, Radio PiN.

Po okresie promocyjnym użytkownicy będą mogli zachować dostęp do atrakcyjnych kanałów Pakietu Ekstra, zasilając swoje konto jednym z trzech rodzajów doładowań. Średni miesięczny koszt zasilenia konta zaczyna się już od 9,95 zł.

Konto można doładować w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży Cyfrowego Polsatu, telefonując do Centrum Obsługi Klienta: 801 08 08 08 lub przez internetowe Centrum Obsługi Klienta.

Źródło: Cyfrowy Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *