TV Puls od 17 czerwca dostępna w każdym domu w Polsce Wschodniej

Od poniedziałku, 17 czerwca TV Puls będzie dostępna w każdym domu w Polsce Wschodniej. Tego dnia zakończy się na tym obszarze kraju szósty etap wyłączania naziemnej telewizji analogowej.

Od najbliższego poniedziałku, 17 czerwca mieszkańcy Polski Wschodniej, którzy dotychczas nie odbierali naziemnego sygnału TV Puls w wersji analogowej, będą mogli poznać atrakcyjną ofertę programową tego kanału. TV Puls jest dostępna w ofercie drugiego multipleksu (MUX-2) Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Skierowana do całej rodziny ramówka TV Puls obejmuje m.in. codzienne Popołudniowe Pasmo Rozrywkowe („Robin Hood”, „13 Posterunek”, „Xena: wojownicza księżniczka”, „Łowcy skarbów”), pasmo Junior TV („Pingwiny z Madagaskaru”), Filmy Zawsze o 20 z największymi hitami filmowymi (w najbliższym czasie m.in. „Kod dostępu” z Johnem Travoltą i Halle Berry oraz „Tylko strzelaj” z Moniką Bellucci i Clivem Owenem) oraz Weekendowe Kino (wkrótce m.in. „Toy Story 2”, „Psy i koty”).

-€“ Cieszymy się bardzo, że już za kilkadziesiąt godzin nasz kanał będzie także obecny w każdym domu w Polsce Wschodniej. To dla nas bardzo ważny region, bo dotychczas nie mogliśmy nadawać tu naziemnie sygnału analogowego. Stale inwestując w ramówkę dokładamy wszelkich starań, aby nie zawieść oczekiwań naszych nowych widzów -€“ powiedział Dariusz Dąbski, prezes Telewizji Puls.

W czerwcu 2013 (1-12 czerwca) TV Puls może pochwalić się udziałem w rynku telewizyjnym na poziomie 3,64% SHR w grupie komercyjnej, co jest najlepszym wynikiem w historii kanału. Podobnie wysokie wyniki kanał odnosi wśród widzów naziemnej telewizji cyfrowej – 7,75% SHR 16-49, co daje TV Puls w tym kanale dystrybucji piąte miejsce w Polsce.

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *