TVN z nową edycją „Ugotowanych”

Pasjonaci gotowania, głodni kulinarnych wrażeń i gotowi do tego, żeby pójść na pierwszy ogień surowych ocen w nowej edycji „Ugotowanych”. Mieszkańcy Warszawy udowodnią, że żadnej potrawy się nie boją. Swoimi kolacjami dowiodą, że głowy mają pełne pomysłów, a rękawy pełne asów, którymi spróbują zakasować konkurencję. Czy ich plany się powiodą? I czyj okaże się najskuteczniejszy? Przekonamy się już 8 września.

W Warszawie przez cztery wieczory walczyć będą: silna i niezależna Zofia Zabłocka, która na co dzień pracuje w firmie teleinformatycznej. Czas wolny dzieli między studia zootechniczne i jazdę konną w stylu western. Wojciech Kołogryw, policjant dzielnicowy, który kiedy nie zajmuje się dbaniem o bezpieczeństwo mieszkańców dzielnicy, najchętniej śpiewa i gra na gitarze. Energiczna Katarzyna Zalewska, stylistka fryzur, w życiu której czerń jest zdecydowanie kolorem wiodącym oraz Piotr Iskrzyński, grafik, pracujący w hurtowni artykułów erotycznych, pasjonat i kolekcjoner wszelkiego rodzaju staroci „z duszą”.

Odważni, kreatywni, zdeterminowani, żeby zwyciężyć nie zawahają się użyć nietypowych pomysłów na wieczorne atrakcje. Zaskoczą mieszanką charakterów, smaków i niezwykłych pomysłów. Spotykając się po raz pierwszy, będą musieli nie tylko znaleźć ze sobą wspólny język, ale także odsłonić przed domowe zakamarki i zdradzić swoje wyjątkowe przepisy kulinarne. Jak szybko odkryją karty? Na jakie smaki postawią? Czy będą bardziej smakować czy też rozgrywać? W programie jak zawsze gorąca atmosfera, wyjątkowa kuchnia i emocjonująca rywalizacja.

Pierwszy odcinek nowej edycji „Ugotowanych” już 8 września w niedzielę o godzinie 18:00 na antenie TVN.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *