TVP Regionalna z nowym portalem

TVP Regionalna uruchomiła portal internetowy, który jest dostępny pod adresem regionalna.tvp.pl. Portal jest dedykowany nowemu, regionalnemu kanałowi telewizyjnemu TVP. Wyróżnikiem portalu jest szybkie i rzetelne informowanie o wszystkich najważniejszych wydarzeniach w Polsce i jej regionach. To portal informujący o sprawach lokalnych, prospołeczny i wspierający mieszkańców małych oraz średnich miast, ale nie zabraknie też informacji z dużych aglomeracji. Dodatkowym wyróżnikiem portalu jest duża liczba plików wideo przy poszczególnych artykułach.

Platforma internetowa regionalna.tvp.pl powstaje dzięki współpracy sieci 16 Oddziałów Terenowych, które przygotowują pliki wideo oraz artykuły do portalu. Natomiast za ich redagowanie i publikowanie odpowiada Ośrodek Programów Regionalnych TVP.

TVP Regionalna jest anteną jedyną w swoim rodzaju, która koncentruje się na sprawach Polski lokalnej i potrzebach zwykłych ludzi. Portal regionalna.tvp.pl ma to uzupełniać – mówi Marek Pasiuta – dyrektor Ośrodka Programów Regionalnych TVP S.A. – Postawiliśmy także przejrzystą budowę strony i prostą, intuicyjną, przyjazną nawigację. Internauta ma się u nas czuć jak u siebie. –

Portal regionalna.tvp.pl zbudowany jest z 8 głównych działów tematycznych: Społeczeństwo, Polityka, Bezpieczeństwo, Gospodarka, Nauka, Zdrowie, Kultura, Agroregion.

Dzięki sile i aktywności oddziałów TVP, w miarę rozwoju portalu nasza oferta materiałów video będzie najpełniejsza i najbogatsza w polskim Internecie – uzupełnia Dariusz Cychol – współautor projektu portalu.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *