„Przyjaciele” w lepszej jakości i podwójna dawka „Joeya” od 11 listopada w Comedy Central

Jedna z najpopularniejszych serialowych ekip ubiegłego wieku powróci na ekrany. Już niebawem w Comedy Central wystartuje serial „Przyjaciele”, a zaraz potem jego spin-off z Joeyem Tribbianim w roli głównej. Widzowie będą mogli ponownie śledzić losy Rachel, Chandlera, Rossa, Moniki, Joeya i Phoebe od 11 listopada.

Choć widzowie wiedzą, jak zakończyła się historia tej szóstki, z pewnością wielu będzie chciało sobie ją przypomnieć. Stanie się to możliwe dzięki Comedy Central. Widzowie znów będą mogli kibicować Rossowi i Rachel. Obejrzą też, jak rodzi się uczucie pomiędzy Moniką i Chandlerem. Specjalnie dla nich Phoebe zaśpiewa piosenkę o kotku, a Joey zagra w operze mydlanej, gdzie wcieli się w rolę sławnego doktora Drake’a Ramoraya.

Jedna rzecz w „Przyjaciołach” ulegnie jednak zmianie. Jakość! Na potrzeby Comedy Central serial został zremasterowany – poprawiono zarówno obraz, jak i dźwięk.

Ci, którzy poczują niedosyt, będą mogli pozostać przed ekranami i obejrzeć dalsze przygody Joeya (Matt LeBlanc). Ostatnie odcinki „Przyjaciół” wyemitowano w 2004 roku. Wtedy też powstał spin-off serialu zatytułowany „Joey”. Mając nadzieję na wielką karierę aktorską główny bohater przeprowadza się do Hollywood, gdzie wspierają go jego najbliżsi: siostra Gina i siostrzeniec Michael, z którym wspólnie wynajmuje mieszkanie oraz sąsiadka Alex. Czy Joey w końcu stanie na czerwonym dywanie u boku wielkich sław? Jak ułoży się jego życie uczuciowe? Na te pytania odpowiedzą nadchodzące odcinki! Drugi sezon jego przygód wystartuje 11 listopada tuż po serialu „Przyjaciele”.

„Przyjaciele”

Premiera: poniedziałek,11 listopada, godzina 19:05

„Joey”

Premiera: poniedziałek, 11 listopada, godzina 20:05

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *