TVP udostępnia sygnał ze Światowych Dni Młodzieży

Telewizja Polska jako oficjalny nadawca sygnału będzie prowadzić transmisję na żywo z przebiegu Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016 oraz z Wizyty Ojca Świętego Franciszka w Polsce w dniach 26-31 lipca 2016 roku.

W związku z tym Zarząd TVP na posiedzeniu w dniu 28 czerwca br. przyjął zasady udostępniania sygnału transmisji na żywo z tych wydarzeń. Regulują one:
– warunki korzystania z sygnału live przez nadawców krajowych,
– osadzenia (embedowania) playera TVP, pochodzącego ze stron internetowych TVP i zawierającego sygnał, na stronach podmiotów i osób korzystających z sygnału,
– nieodpłatnego, publicznego odtworzenia sygnału (w ramach publicznych pokazów, np. na telebimach lub projektorach wielkoformatowych),
– korzystania z nagrań transmisji ze Światowych Dni Młodzieży i Wizyty Ojca Świętego w Polsce w terminie 7 dni od ich zakończenia w programach telewizyjnych dostępnych nieodpłatnie i publicznego udostępniania audycji zawierających fragmenty nagrań z wydarzenia.

Powyższe zasady, formularz on-line dla zamierzających korzystać z embedowanego playera, zgłoszenie zamiaru publicznego odtwarzania oraz lista transmisji realizowanych przez Telewizję Polską z uroczystości Światowych Dni Młodzieży i Wizyty Ojca Świętego Franciszka w Polsce są dostępne na stronie www.dystrybucja.tvp.pl w zakładce „Światowe Dni Młodzieży”.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *