W sierpniu „Hoży Doktorzy” od 5 do 8 sezonu w Comedy Central

Comedy Central zapowiada na sierpień emisję czterech sezonów (od 5 do 8) serialu „Hoży Doktorzy”. Serial będzie można oglądać na antenie Comedy Central od poniedziałku do piątku o godzinie 18:00.

Serial „Hoży Doktorzy” („Scrubs”) pokazuje szpitalny świat oczami Johna Doriana, zwanego J.D. (granego przez Zacha Braffa), który podchodzi do swojej pracy w nietypowy i wyjątkowo humorystyczny sposób. J.D. jest młodym i niezdarnym lekarzem, który rozpoczyna praktykę w Szpitalu Świętego Serca. W kolejnych odcinkach, przyjaciele doktora Doriana – Chris i Carla, mimo pewnych obaw, będą się starali o dziecko, a Dorian zamieszka w hotelu. Główny bohater będzie też musiał wreszcie wydorośleć – wkrótce zostanie ojcem.

Do obsady serialu często dołączają gwiazdy, wcielając się w pacjentów lub personelu i aby urozmaicić życie serialowym lekarzom. W tych sezonach będą to m.in.: Mandy Moore, Keri Russell i Courtney Cox. Emitowane w sierpniu w Comedy Central sezony 5-8, są niestety przedostatnią dokumentacją kariery Johna…

Główna postać grana jest przez Zacha Braffa, który zapowiedział, że ósmy sezon będzie ostatnim, w którym zagra. Decyzja wydawała się być ostateczna, ale Zach dał namówić się na wystąpienie w jeszcze kilku odcinkach sezonu 9, być może dlatego, że twórcy serialu pozwolili mu wyreżyserować kilka odcinków samodzielnie. Zachętą mogła być też gaża aktora za sezon 9, która podobno wyniosła 350 tysięcy dolarów za każdy odcinek!

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *