Wieczory z gwiazdami na CBS Europa

W każdą sobotę lipca CBS Europa zaprasza widzów na cykl „Wieczory z gwiazdami”. Na ekranie pojawią się filmy z niezwykłymi kreacjami aktorskimi takich gwiazd jak Brittany Murphy, Luke Treadaway, Julianne Moore oraz Michelle Pfeiffer. Wśród nich między innymi „Słodkie zmartwienia” – kultowa komedia o szkolnych perypetiach przebojowej nastolatki; film biograficzny „Kot Bob i ja”, czyli opowieść o niespotykanej przyjaźni między młodym, bezdomnym narkomanem oraz ulicznym kotem; „Motyl Still Alice” – przejmujący obraz o wykładowczyni akademickiej, która musi się zmierzyć z diagnozą Alzheimera, oraz dramat „Głębia oceanu” o zaginięciu 3-letniego chłopca i jego tajemniczym odnalezieniu po latach.

Sprawdź ofertę kanału CBS Europa w PROGRAMIE TV

Pierwszy pokaz filmowy już 2 lipca od 21:00, kolejne w soboty o tej samej porze.

„Czarna książeczka”
Młoda ambitna dziennikarka na tropie sercowych przygód swojego chłopaka.
Stacy od najmłodszych lat chciała zostać dziennikarką, a jej największym marzeniem jest praca
z gwiazdą amerykańskich mediów — Diane Sawyer. Zanim jednak dziewczyna zrealizuje zawodowe plany, rozpoczyna pracę w lokalnej telewizji przy produkcji porannego talk-show Kippie Kann. Życie Stacy wydaje się zmierzać we właściwym kierunku, nie tylko zawodowym, lecz i uczuciowym. Przystojny Derek, menedżer hokejowej drużyny Devils, to zdecydowanie „ten jedyny”. Kiedy Derek wyjeżdża na kilka dni z miasta, Stacy zostaje w jego mieszkaniu, by zaopiekować się psem Bobem. Przypadkowo dowiaduje się, że jej chłopak spotykał się kiedyś z supermodelką, ponętną Lulu Fritz. Równie przypadkowo w jej ręce wpada pozostawiony przez Dereka palmtop. Podpuszczona przez nową koleżankę z pracy, Barb, Stacy zaczyna szukać kontaktu z byłymi dziewczynami ukochanego. Wkrótce poznaje nie tylko Lulu, ale również ginekolożkę Rachel i szefową kuchni Joyce.
2 lipca o 21:00 PREMIERA

Sprawdź godziny emisji filmu „Czarna książeczka” w PROGRAMIE TV

„Słodkie zmartwienia”
Czy pragnąca czynić dobro nastoletnia intrygantka z Beverly Hills odniesie sukces?
Cher Horowitz to piętnastoletnia licealistka — córka zamożnego prawnika, która mieszka w pięknym w domu w Beverly Hills. Dziewczyna jest ikoną stylu, a jej czas wypełniają zakupy, szkolne intrygi i wałęsanie się z najlepszą przyjaciółką Dionne. Niestety idealne życie Cher może się zmienić, jeśli ojciec dowie się, że semestralna ocena z przygotowania dyskusji obniży jej średnią. Dlatego Cher i Dionne postanawiają uszczęśliwić surowego pana Halla, swatając go z samotną nauczycielką panną Geist. Sukces Cher jest spektakularny, ocena podwyższona, a bohaterka rozsmakowana w czynieniu dobrych uczynków. Kiedy w szkole zjawia się nowa uczennica, przyjaciółki pragną przeobrazić Tai na swoje podobieństwo. Zadanie nie będzie łatwe.
2 lipca o 23:05

„Kot Bob i ja”
Rudy kot przybłęda i młody mężczyzna na życiowym zakręcie.
James jest młodym londyńczykiem żyjącym na ulicy. Chłopak kolejny raz podejmuje próbę wyjścia
z uzależnienia od heroiny , a na życie zarabia śpiewając i grając na gitarze. Niestety często chodzi głodny, szukając w miarę bezpiecznego miejsca na nocleg. W walce z nałogiem pomaga mu Val, terapeutka z ośrodka dla uzależnionych od narkotyków. To ona załatwia Jamesowi małe mieszkanie. Wkrótce w życiu bohatera pojawi się ktoś specjalny – to rudy kot przybłęda, który wyraźnie upodobał sobie towarzystwo Jamesa. Właściwie z dnia na dzień stają się nierozłączni. Wsparciem okaże się także urocza sąsiadka Betty. Tylko czy James da sobie radę w walce z heroiną?
9 lipca o 21:00 PREMIERA

„Wymarzona pogoda na ślub”
Anglia, lata 30. XX wieku. Rodzina Thatchamów szykuje się do ślubu Dolly. Do posiadłości przybywają goście, trwa nerwowa krzątanina, sprzeczki i przepychanki. Dolly jak zawsze robi co chce, czyli odcinając się od domowego zamieszania, szykuje się do ślubu. Sytuacja staje się bardziej napięta, kiedy pojawia się Joseph – dawna sympatia panny młodej. Pani Thatcham przeczuwa kłopoty, a Dolly ogarniają wątpliwości.
9 lipca o 23:00

„Gloria Bell”
Julianne Moore jako dojrzała kobieta, która szuka miłości. Amerykańska wersja chilijskiego hitu z 2013 roku.
Gloria Bell to rozwódka, matka dwójki dorosłych dzieci, świeżo upieczona babcia i menedżerka
w firmie ubezpieczeniowej. Kobieta po pięćdziesiątce mieszka sama w wynajmowanym mieszkaniu, a wieczorami bawi się na parkiecie klubu dla singli. Pewnego dnia poznaje tam rozwiedzionego Arnolda. Wspólny wieczór i noc dla Glorii są miłą przygodą, jednak uczucia mężczyzny okazują się bardziej romantyczne.
16 lipca o 21:00 PREMIERA

„Motyl Still Alice”
Przejmujące studium choroby Alzheimera i fenomenalna rola Julianne Moore.
Alice Howland jest błyskotliwą profesorką lingwistyki, szczęśliwą żoną i matką trójki dorosłych dzieci. Właśnie skończyła 50 lat, świętując swoje urodziny w gronie najbliższych. Pierwsze niepokojące symptomy pojawiają się wkrótce: zapomniane słowo, zgubiona droga na uniwersyteckim kampusie. W końcu Alice słyszy diagnozę – wczesne stadium choroby Alzheimera. Dla intelektualistki to wyrok, dla jej najbliższych – najważniejsza próba. Szczególnie trudna dla jej męża Johna oraz ich młodszej córki, Lydii.
16 lipca o 23:00

„Głębia oceanu”
Gdy znika trzylatek, wali się szczęśliwe życie rodziny Cappadora. Michelle Pfeiffer, Treat Williams i Whoopi Goldberg w opowieści o rodzinie w kryzysie.
Beth i Pat Cappadora wychowują trójkę dzieci: siedmioletniego Vincenta, trzyletniego Bena
i maleńką Kerry. Gdy Beth zabiera na szkolny zjazd do Chicago swoje pociechy, wydaje się, że czeka ich po prostu miły weekend. Jednak wkrótce po przybyciu do hotelu Ben znika bez śladu.
W poszukiwania szybko włącza się policja, którą nadzoruje czarnoskóra detektyw Candy Bliss. Mimo błyskawicznej reakcji chłopca nie udaje się odnaleźć i pogrążona w depresji Beth wraca do męża i dwójki dzieci. Mija dziewięć lat. Rodzina przeprowadza się do Chicago, gdzie Pat zakłada nową restaurację, a Beth pracuje jako fotografka. Wszystko zmienia się, kiedy na ich progu staje 12-letni Sam, pytając, czy potrzebują pomocy w skoszeniu trawnika…
23 lipca o 21:00 PREMIERA

„Wiek niewinności”
Akcja filmu toczy się w Nowym Jorku, w latach 70. XIX wieku, w środowisku bogatych i wpływowych rodzin, stanowiących nowojorską elitę towarzyską. Młody prawnik, Newland Archer jest zaręczony z piękną, dobrze urodzoną i majętną May Welland. Choć w tym środowisku małżeństwa to raczej umowy zawierane między rodami, by łączyć fortuny i mnożyć bogactwa, niż scementowanie uczuć, Archer jest szczerze oddany swojej narzeczonej, a ona bardzo w nim zakochana. Wszyscy zgodnie twierdzą, że to świetnie dobrana para i doskonały związek jednoczący dwie znamienite nowojorskie rodziny. Archer jest szczęśliwy, aż do chwili, gdy któregoś wieczoru poznaje w operze hrabinę Ellen Olencką. Hrabina, kuzynka May, właśnie wróciła z Europy, gdzie zostawiła męża, z którym chce się rozwieść. To, oraz fakt, że popełniła „mezalians” decydując się na ślub z człowiekiem spoza swojego środowiska, bogatym polskim hrabią, ostatecznie przekreśliło ją w towarzystwie. Archer jest zafascynowany nie tylko urodą i wdziękiem hrabiny, ale przede wszystkim tym, że oto spotkał kobietę, która ma własne zdanie, myśli samodzielnie oraz idzie swoją drogą, patrząc na świat z dystansem. Mimo uczucia do May, Archer zakochuje się w hrabinie, i to z wzajemnością. Grozi im zakazany romans i skandal towarzyski, na który jedynym lekarstwem jest przyspieszenie daty ślubu. Ale czy to wystarczy, by Newland zapomniał o Ellenie?
23 lipca o 23:05

Sprawdź godziny emisji filmu „Wiek niewinności” w PROGRAMIE TV

Źródło: CBS Europa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *