Wielkanoc w TV Puls (zdjęcia)

Na Święta Wielkanocne TV Puls przygotował specjalną, rodzinną ofertę programową. Już od piątku, 18 kwietnia, widzowie będą mogli oglądać najlepsze filmy i animacje, m.in. premierę telewizyjną filmu „Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć”, film „Zaginiony świat: Jurassic Park” Stevena Spielberga, produkcję Disneya „Czarodzieje z Waverly Place” z Seleną Gomez oraz premierową animację „Mysi agenci”.

W czasie Świąt Wielkanocnych TV Puls jak zwykle wyróżni się ofertą programową dla całej rodziny. Wśród propozycji filmowych znajdzie się premiera telewizyjna filmu „Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć” z doborową polską obsadą (Tomasz Kot, Piotr Adamczyk, Stanisław Mikulski, Emil Karewicz), film „Zaginiony świat: Jurassic Park” w reżyserii Stevena Spielberga oraz takie produkcje, jak „Skarb narodów: Księga tajemnic” i „Next” z udziałem Nicolasa Cage’a, thriller „Constantine” z Keanu Reevesem i film przygodowy „Bibliotekarz: Tajemnica włóczni” z Kyle’em MacLachlanem.

TV Puls wyemituje też mnóstwo produkcji dla młodszych widzów. Będą to m.in. produkcje Disneya, takie jak „Czarodzieje z Waverly Place” z Seleną Gomez -€“ młodzieżową gwiazdą i partnerką Justina Biebera -€“ w roli głównej, animacja „Mustang z Dzikiej Doliny”, filmowa wersja przygód „Inspektora Gadżeta”, film „Pacyfikator”, w którym Vin Diesel wciela się w postać… niani, ekranizacje słynnych baśni Hansa Christiana Andersena „Mała syrenka” i „Dziewczynka z zapałkami” oraz kontynuacja przygód znanej myszy Stefana Malutkiego – „Mysi agenci”.

tvpulshanskloss

115536_D_0270
Zdjęcie: Disney

Źródło: Telewizja Puls

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *