Na Święta Wielkanocne TV Puls przygotował specjalną, rodzinną ofertę programową. Już od piątku, 18 kwietnia, widzowie będą mogli oglądać najlepsze filmy i animacje, m.in. premierę telewizyjną filmu “Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć”, film “Zaginiony świat: Jurassic Park” Stevena Spielberga, produkcję Disneya “Czarodzieje z Waverly Place” z Seleną Gomez oraz premierową animację “Mysi agenci”.

W czasie Świąt Wielkanocnych TV Puls jak zwykle wyróżni się ofertą programową dla całej rodziny. Wśród propozycji filmowych znajdzie się premiera telewizyjna filmu “Hans Kloss. Stawka większa niż śmierć” z doborową polską obsadą (Tomasz Kot, Piotr Adamczyk, Stanisław Mikulski, Emil Karewicz), film “Zaginiony świat: Jurassic Park” w reżyserii Stevena Spielberga oraz takie produkcje, jak “Skarb narodów: Księga tajemnic” i “Next” z udziałem Nicolasa Cage’a, thriller “Constantine” z Keanu Reevesem i film przygodowy “Bibliotekarz: Tajemnica włóczni” z Kyle’em MacLachlanem.

TV Puls wyemituje też mnóstwo produkcji dla młodszych widzów. Będą to m.in. produkcje Disneya, takie jak “Czarodzieje z Waverly Place” z Seleną Gomez -€“ młodzieżową gwiazdą i partnerką Justina Biebera -€“ w roli głównej, animacja “Mustang z Dzikiej Doliny”, filmowa wersja przygód “Inspektora Gadżeta”, film “Pacyfikator”, w którym Vin Diesel wciela się w postać… niani, ekranizacje słynnych baśni Hansa Christiana Andersena “Mała syrenka” i “Dziewczynka z zapałkami” oraz kontynuacja przygód znanej myszy Stefana Malutkiego – “Mysi agenci”.

tvpulshanskloss

115536_D_0270
Zdjęcie: Disney

Źródło: Telewizja Puls