Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej w TVP1/HD

Anita Włodarczyk, Tomasz Majewski, Robert i Monika Gawlińscy, Jacek Braciak – to tylko niektórzy z uczestników Wielkiego Testu Wiedzy Ekonomicznej w TVP1/HD. Program realizowany po raz trzeci przez Telewizję Polską i Narodowy Bank Polski, już w najbliższy poniedziałek, 3 lutego, o godzinie 20:25.

W warszawskim studiu telewizyjnym, razem z widzami, Pauliną Chylewską i Maciejem Orłosiem, swoją wiedzę ekonomiczną sprawdzą m.in.: Grażyna Wolszczak, Cezary Harasimowicz, Andrzej Grabarczyk, Barbara Bursztynowicz, Julia Wróblewska, Krzysztof Hanke, Magdalena Fularczyk, Bożena Stachura, Olena Leonenko, Sławomira Łozińska, Jacek Braciak. Natomiast w Lublinie uczestników testu będzie wspierał Radek Brzózka.

W przerwach między rundami dobry nastrój zapewnią Rafał Rutkowski i Golec uOrkiestra. Widzowie Jedynki mieli szansę przygotować się do testu oglądając mini serial „Spokojnie, to tylko ekonomia!”. W ostatnim odcinku – 1 lutego, o godzinie 20:15 – Krzyś urządza w swoim mieszkaniu kolejne spotkanie Koła Miłośników Wiedzy Ekonomicznej, na które zaprasza Prezesa NBP prof. Marka Belkę.

Jedynka przypomina: każdy ma szansę wziąć bezpośredni udział w teście 3 lutego, w Instytucie Informatyki Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, ul. Akademicka 9. Rejestracja uczestników zacznie się o godzinie 11:00. Liczba miejsc jest ograniczona, liczyć będzie się kolejność zgłoszeń. Więcej Informacji można znaleźć na stronie wielkitestwiedzyekonomicznej.tvp.pl

Zarówno uczestnicy w studiu, jak i w Lublinie będą mogli wygrać po 30 000 zł – wygrana w Warszawie zostanie przekazana na cel charytatywny. Internauci będą walczyć o atrakcyjne nagrody na stronie www.interia.pl Dostępna będzie także specjalna aplikacja na smartfony – TVP EKONOMIA.

Źródło: Telewizja Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *