„Wielki wielki piątek” 28 czerwca w Comedy Central

Już 28 czerwca wyznawcy „serialowej wielkiej trójcy” będą obchodzić swoje święto. W „Wielki wielki piątek” Comedy Central wyemituje finałowe odcinki najnowszych sezonów „Teorii wielkiego podrywu”, „Jak poznałem waszą matkę” oraz „Dwóch spłukanych dziewczyn”. Tego dnia wierni fani zgromadzą się przed telewizorami, by dowiedzieć się, czy Leonard porzuci grupę przyjaciół, Barney zostanie zaobrączkowany, a przyjaciółki z branży cukierniczej doczekają się własnego sklepu. Ale zanim zasiądziemy do komediowej uczty, widzowie zmierzą się z mega maratonem tych globalnych hitów i duchowo przygotują się na nadejście „Wielkiego wielkiego piątku”.

„Teoria wielkiego podrywu 6”
W finałowym odcinku Leonard dostaje ofertę pracy za granicą, co niesamowicie zaskakuje Penny i Sheldona. W tym samym czasie, Raj martwi się, że Lucy nie polubi jego przyjaciół i robi wszystko, aby się do niej zbliżyć.
Zanim Comedy Central wyemituje finałowy odcinek, będzie okazja, aby przypomnieć sobie cały szósty sezon najzabawniejszego sitcomu ostatniego ćwierćwiecza!
Howard, będąc w stanie nieważkości na stacji kosmicznej, spędza swój miesiąc miodowy bez… swojej żony, Bernadette! Kolejnym problemem na jego nowej życiowej drodze jest przeprawa z matką, która wpada w szał na samą myśl o przeprowadzce swojego ukochanego synka. Penny z kolei, zostaje prawie zmuszona, by wyznać Leonardowi, co do niego czuje. Z powodu atrakcyjnej asystentki Sheldona, jego związek z Amy zostaje wystawiony na próbę.
Premiera finałowego odcinka 6. sezonu: piątek, 28 czerwca, godzina 17:50
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 17:50

„Jak poznałem waszą matkę 8”
Finałowy odcinek przedostatniego sezonu w historii! Ted nareszcie ujawnia tożsamość matki swoich dzieci, a Barney’owi i Robin zostało zaledwie pięćdziesiąt sześć godzin do własnego ślubu. Czy wszystko pójdzie, jak trzeba?
Jednak zanim widzowie obejrzą finał losów Teda i jego przyjaciół, fani będą mogli przypomnieć sobie wszystkie odcinki 8. sezonu.
Na widzów czeka cała masa niespodziewanych wydarzeń. Kto by pomyślał, że Barney zmieni swoje dotychczasowe oblicze i będzie wierny jednej kobiecie? Tak, to prawda – Robin i Barney planują ślub! Jest jednak jeden problem – ojciec Robin ma zastrzeżenia,
co do decyzji swojej córeczki.
Oprócz nieoczekiwanych zwrotów akcji, w 8. sezonie pojawią się gościnnie prawdziwe gwiazdy. Wszystko oczywiście w zabawnym ujęciu – na pierwszy ogień pójdzie bokser wagi ciężkiej przejmujący obowiązki… niani do dziecka! Mowa o Mike’u Tysonie, który uświetni swoją obecnością jeden z odcinków. Na planie serialu pojawią się również trochę grzeczniejsi panowie – Kyle MacLachlan („Seks w wielkim mieście”, „Miasteczko Twin Peaks”, „Gotowe na wszystko”) i Seth Green, który grał w serii filmów „Austin Powers”.
Premiera finałowego odcinka 8. sezonu: piątek, 28 czerwca, godzina 18:15
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 18:15 (po dwa odcinki)

„Dwie spłukane dziewczyny 2”
Podczas gdy Caroline i Max sprzątają po jednym z zaserwowanych wcześniej obiadów, trafiają na coś, co nareszcie pomoże im w realizacji ich marzenia.
Przed emisją finału, będzie szansa przypomnieć sobie losy dziewczyn z wcześniejszych odcinków drugiego sezonu „Dwóch spłukanych dziewczyn”.
Caroline w końcu odnajduje chłopaka i zaczyna się z nim spotykać. Jedna rzecz nie daje jej jednak spokoju – dziewczyna nie wie, jak go uwieść! Przyczyna tej zagwozdki jest prosta – brak pieniędzy czyni ją mniej atrakcyjną. Kelnerka się jednak nie poddaje…
Max to dziewczyna pochodząca z ubogiej rodziny, która – aby móc się utrzymać – pracuje na dwa etaty. Świat Caroline wychowanej w najbogatszej dzielnicy Nowego Jorku zaczyna się sypać, gdy jej ojciec ląduje w więzieniu. Córka byłego milionera zatrudnia się w knajpie na Brooklynie jako kelnerka, a tam poznaje Max. Poza wspólną pracą, dziewczyny postanawiają również razem zamieszkać oraz snują marzenia o wspólnej walce o lepsze jutro. Pomimo tego, że nieustannie muszą wiązać koniec z końcem, ich cel to otwarcie własnego sklepu, na co potrzebują 250 000 dolarów…
Premiera finałowego odcinka 2. sezonu: piątek, 28 czerwca, godzina 19:05
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 19:05

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *