Wiosenna oferta TVN okraszona nowościami

Wielkimi krokami zbliża się wiosna, a z nią długo oczekiwane, nowe odcinki Waszych ulubionych programów i seriali. W tym roku w TVN wiosna będzie szczególnie atrakcyjna, bo już w marcu stacja zaprezentuje trzy nowości programowe, w tym absolutny hit z zagranicy „Project Runway” i nowy serial, następcę kultowego „Przepisu na życie”.

„Project Runway” to pierwsza nowość w wiosennej ramówce TVN. Program pojawił się już w dwudziestu czterech krajach na świecie, zdobył miliony fanów i prestiżowe nagrody, jak choćby amerykańską statuetkę Emmy – określaną mianem telewizyjnego Oscara. W każdym z odcinków programu uczestnicy dostaną do wykonania zadanie, którego efekty będzie oceniać czteroosobowe jury w składzie: top modelka i prowadząca program – Anja Rubik, założycielka marki La Mania – Joanna Przetakiewicz, projektant mody – Mariusz Przybylski oraz zaproszony gość specjalny. Zawodników podczas wykonywania zadań, wspierać będzie mentor, którym w polskiej edycji show jest Tomasz Ossoliński.

„Sama słodycz” to nowy serial twórców uwielbianego przez miliony widzów „Przepisu na życie”. Główny bohater, grany przez znanego widzom Piotra Adamczyka, to Fryderyk – rozwiedziony pisarz, który z dnia na dzień musi odbudować relacje z kilkuletnim Stasiem, synem z pierwszego małżeństwa. W pozostałych rolach zobaczymy Romę Gąsiorowską, Natalię Klimas, Ilonę Ostrowską, Dorotę Nowakowską, Adrianę Kalską i Milenę Suszyńską.

Kolejna nowość, do tej pory trzymana w ścisłej tajemnicy, to program „Efekt Domina”. Poprowadzi go Dominika Kulczyk, która pokaże, że każdy z nas może zaangażować się w działalność charytatywną i wpłynąć na życie wielu ludzi na świecie. W każdym odcinku ekipa telewizyjna odwiedzi inny kraj, aby pokazać problemy zwykłych ludzi. Ich dramaty związane z biedą, w jakiej żyją. Dotrze między innymi do Kambodży, Nikaragui, na Madagaskar i Filipiny.

TVN to synonim rozrywki na wysokim poziomie. Takiej nie zabraknie też wiosną. Zmiany przejdzie jeden z ulubionych programów widzów „X Factor”, w którym w roli czwartego jurora zobaczymy Ewę Farną, a na castingach pojawią się nie tylko zespoły wokalne, ale i muzyczne, grające własne utwory.

Wiosną ptaki zakładają gniazda, a uczestnicy „Bitwy o dom” walczą o własne mieszkanie! Już trzeci raz Natalia Nguyen, Małgorzata Rozenek i Tomasz Pągowski przy wsparciu widzów wybiorą rodzinę, która zdobędzie najbardziej wartościową ze wszystkich nagród, które można wygrać w programach polskiej telewizji – urządzone przez siebie mieszkanie.

Magda Gessler kolejny raz stanie na czele „Kuchennych rewolucji” i odmieni nie tylko restauracje, ale i życie ich właścicieli.

Cała Polska pokochała gotowanie, a najbardziej takie, dzięki któremu można poznać nowych ludzi i… się wzbogacić. Specjalnie dla nich już w marcu kolejna edycja „Ugotowanych”.

„Kuba Wojewódzki” znów przepyta rozmówców, którzy nie przestraszyli się groźby kąśliwych uwag i specyficznych żartów padających z ust prowadzącego.

Agnieszka Szulim wiosną już po raz trzeci „uroczyście przyrzeka, że będzie mówiła prawdę, całą prawdę i tylko prawdę” o polskim showbiznesie w swoim programie „Na językach”.

Kontrowersyjny, szokujący, ale i pouczający i wzruszający – taki jest program „Surowi rodzice”. W kolejnej edycji zobaczymy młodzież, dla której ucieczki ze szkoły, noce poza domem, awantury z rodzicami i używki to codzienność. O ich lepszą przyszłość zawalczą ich nowi, tymczasowi rodzice.

Nie tylko wiosną, bo o każdej porze roku, jako budzik i miły akcent na dobry początek dnia sprawdza się „Dzień Dobry TVN”. W nowej roli w tym uwielbianym przez widzów programie telewizji śniadaniowej zobaczymy m.in. Dorotę Gardias!

O tym, co ciekawe w showbiznesie i kulturze nadal co niedzielę opowiadać będzie Olivier Janiak w programie „Co za tydzień”.

Dociekliwa Ewa Drzyzga z właściwym sobie urokiem poruszy kolejne kontrowersyjne tematy w swoich „Rozmowach w toku”. W tym sezonie z zaproszonymi gośćmi porozmawia m.in. o hipnozie, sprawdzi na wariografie prawdomówność ich dzieci i pokaże wstrząsającą historię młodej Nigeryjki.

TVN to także świetne seriale, swoimi wysokimi standardami realizacyjnymi podnoszące poprzeczkę konkurencji. Wiosną czeka nas kontynuacja doskonale przyjętego i cieszącego się dużą sympatią widzów serialu „Lekarze”. Od marca „Lekarze” będą przyjmować widzów TVN w nowym terminie, w każdą niedzielę o godzinie 20:00. Nowa seria przyniesie wiele zmian w życiu bohaterów. Między innymi za sprawą świeżo upieczonego ordynatora Michała Karkoszki (w tej roli Wojciech Mecwaldowski).

Zmiany czekają też bohaterów serialu „Prawo Agaty”. Tajemnicza sprawa morderstwa, w którą zaangażuje się Agata, pochłonie wszystkich adwokatów, wystawiając ich przyjaźń na najcięższą próbę. Dodatkowo sytuacje skomplikują miłosne perypetie, które nie ominą nikogo w kancelarii…

Prawdziwą rewolucję przejdzie serial „Na Wspólnej”. Bar Ziębów odwiedzi bowiem… Magda Gessler. I co najważniejsze – nie będzie ona jedyną w tym sezonie „Na Wspólnej”. Rozstanie Marty i Pawła, bankructwo Izy, narodziny dziecka Nicole i Mikołaja to zaledwie namiastka tego, co zobaczymy w nowych odcinkach serialu.

Już w lutym na antenę TVN wrócą bohaterowie serialu „Szpital”, żeby z nową energią dbać o zdrowie swoich pacjentów. Widzów czeka zastrzyk emocji i podwyższone ciśnienie!

Wiosną do „W-11 Wydział Śledczy” wpłynie wiele różnorodnych spraw. Począwszy od kradzieży, uprowadzeń, gwałtów, a skończywszy na morderstwach, których ofiarami, ale też sprawcami, są dzieci. Determinacja w działaniu i ciężka praca komisarzy pozwolą rozwiązać sprawy, choć nie zawsze zdołają zapobiec tragicznym wydarzeniom.

Wiosenne odcinki „Ukrytej prawdy” pokażą historie ludzi, których życie niespodziewanie wywróciło się do góry nogami. Będą musieli zmierzyć się z nową rzeczywistością i dokonać trudnych wyborów, wierząc, że nie ma sytuacji bez wyjścia.

Miłość, zazdrość, przyjaźń, rywalizacja, uzależnienia, potrzeba akceptacji, pasje i marzenia. Taka jest codzienność bohaterów w serialu
„Wawa non stop” – świecie, który sami wykreowali. W Warszawie – mieście, które stało się ich domem. Od września ubiegłego roku non stop w TVN.

Tej wiosny TVN zaserwuje widzom filmowy zawrót głowy. Największe hity srebrnego ekranu przyciągną przed telewizory amatorów mocnych wrażeń, fanów kina akcji i animowanych bajek. Pasjonatów science-fiction TVN zaprasza na niezwykły „Kod nieśmiertelności” i produkcję Stevena Spielberga „Super 8”. Zarówno kobiece, jak i męskie wymagania spełni film „Mission Impossible IV” z Tomem Cruisem w roli głównej. Miłośników kryminalnych zagadek zadowoli hit „Dziewczyna z tatuażem” oraz „Red”, a dla najmłodszych TVN przygotował animację „Kot w butach”.

TVN to nie tylko rozrywka i seriale, ale i ceniona publicystyka i informacje podane na najwyższym poziomie. W wiosennej ramówce stacji nie mogło zabraknąć „Faktów”, „Superwizjera” i „Uwagi!”, które od lat informują, demaskują prawdę i pozwalają być na bieżąco.

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *