Wiosenne nowości Szóstki

Wśród propozycji Szóstki na wiosnę znajdą się nowe programy, premierowe cykle dokumentalne, seriale i filmy.

Od poniedziałku do piątku od godziny 16:15 widzowie będą mogli oglądać dwa nowe programy: „Wojny parkingowe” i „Customy Danny’ego”. Pierwszy z nich pokazuje pracę filadelfijskiej straży miejskiej i najbardziej zdumiewające, kuriozalne i zabawne przypadki, z jakimi na co dzień mają do czynienia strażnicy. Z kolei „Customy Danny’ego” to program, którego bohater – legendarny koneser klasycznych samochodów i motocykli z Las Vegas, Danny Koker – tuninguje stare auta, zamieniając je w motoryzacyjne cacka.

W środę 4 marca o godzinie 21:30 na antenie stacji zadebiutuje serial dokumentalny „Jak zmieniliśmy świat” poświęcony pięciu wynalazkom, bez których trudno wyobrazić sobie współczesną cywilizację. Również w środy, o godzinie 22:30, emitowany będzie cykl „Wielcy ludzie wielkich wojen”, opowiadający o największych konfliktach zbrojnych XX wieku i postaciach, jakie odegrały w nich pierwszoplanowe role.

Tej wiosny widzowie Szóstki zobaczą także kolejne sezony takich seriali jak „Breaking Bad” (sobota, godzina 23:30), „CSI: Kryminalne zagadki Nowego Jorku” (wtorek i czwartek, godzina 21:30) czy „CSI: Kryminalne zagadki Miami” (niedziela, godzina 21:30).

Wiosną w Szóstce nie zabraknie filmów. W marcu będzie można zobaczyć m.in. takie propozycje jak „Ucieczka gangstera”, „Szepty”, „Hirokin”, „Syreny” czy „Kalifornia” i horror „Omen”.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *