Wszystkie mecze ME piłkarzy ręcznych na antenach Polsatu

15 stycznia 2016 roku rozpoczną się w Polsce Mistrzostwa Europy w piłce ręcznej mężczyzn. Wśród 16 ekip, które powalczą o prymat na Starym Kontynencie znalazła się również Polska, która w fazie wstępnej zmierzy się z Mistrzami Świata i Europy Francuzami oraz Serbią i Macedonią. Polacy swoje pierwsze mecze zagrają w Krakowie, a mistrzostwa będą rozgrywane również w halach Katowic, Gdańska i Wrocławia. Wszystkie mecze pokażą kanały sportowe Polsatu, mecze Polaków również antena otwarta. Pierwszy mecz Polska – Serbia w piątek 15 stycznia o godzinie 20:00 w Polsacie i Polsacie Sport.

Polskę, która w zgodnej opinii ekspertów ma szanse powalczyć o medal ME, już w pierwszej fazie mistrzostw czeka ciężka przeprawa w meczu z Mistrzami Świata i Europy Francuzami. Na szczęście pozostali grupowi rywale choć groźni – Macedonia i Serbia to zespoły niżej notowane od naszej reprezentacji.

Wszystkie mecze ME będzie można zobaczyć w Polsacie Sport, Polsacie Sport Extra i otwartym Polsacie Sport News. Mecze Polaków pokażą Polsat i Polsat Sport, a skomentuje je Tomasz Włodarczyk. Pozostałe spotkania będą komentować m.in. Szymon Rojek, Marcin Muras, Piotr Merchelski i Grzegorz Michalewski.

Codziennie w trakcie trwania mistrzostw Polsat Sport i Polsat Sport News o godzinie 22:45 pokażą na żywo 45 minutowy „Magazyn ME w piłce ręcznej mężczyzn” podsumowujący wydarzenia dnia. Gospodarzami programu będą Jerzy Mielewski, Przemysław Iwańczyk i Krzysztof Wanio.

Plan transmisji meczów Polaków w fazie wstępnej:

Piątek (15 stycznia)
Polska – Serbia, godzina 20:00, Polsat i Polsat Sport

Niedziela (17 stycznia)
Polska – Macedonia, godzina 20:00, Polsat i Polsat Sport

Wtorek (19 stycznia)
Polska – Francja, godzina 20:00, Polsat i Polsat Sport

Źródło: Telewizja Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *