„X Factor” powraca na antenę TVN

Wielkie muzyczne odliczanie czas zacząć! 23 lutego na antenę TVN powraca najpopularniejszy program rozrywkowy – „X Factor”. Premierowa edycja zaskoczy, wzruszy, ale co najważniejsze wyłoni najlepszych wokalistów w kraju. A pomogą w tym niezawodni – Kuba Wojewódzki, Tatiana Okupnik oraz Czesław Mozil. Pierwszy raz w historii polskiej edycji, program poprowadzi kobieta – Patricia Kazadi. Tylko ona jest w stanie zapanować nad szaloną publicznością w studiu, podekscytowanymi uczestnikami oraz wybuchowym jury.

Już niedługo karty zostaną odkryte i Polskę ponownie opanuje gorączka sobotniej nocy.

A to dlatego, że emisja premierowej edycji programu „X Factor” jest zaplanowana na godzinę 20:00 w soboty. Tego dnia oczy wszystkich będą zwrócone nie tylko na uczestników, tych wybitnych i mniej uzdolnionych, ale także na wyjątkowe i zawsze nieprzewidywalne jury. W niezmienionym składzie wystąpią Kuba Wojewódzki, Tatiana Okupnik oraz Czesław Mozil.

Do tego elitarnego grona w najnowszej edycji dołącza popularna i charyzmatyczna Patricia Kazadi, która sprawdziła się już jako prowadząca program taneczny. Teraz będzie wspierać i dopingować wokalistów z całej Polski. Patricia jest znana z tego, że nie boi się mówić tego co myśli, nie kryje emocji nawet na wizji i walczy jak lwica o swoich ulubieńców. To mocne ogniwo w nowym składzie.

Ekipa programu jest już po etapie castingów. To tam zostali wyłonieni najlepsi którzy od tego momentu będą musieli zmierzyć się nie tylko z jurorami programu, ale przede wszystkim z własnymi obawami i towarzyszącym stresem. Od 23 lutego przed widzami tradycyjnie kilka etapów, które spędzą wspólnie z uczestnikami i twórcami „X Factora”. Castingi, „domy jurorów”, czyli wybór półfinalistów, półfinałowe i finałowe live show. Koncerty będą emitowane na żywo ze studia w Warszawie. Podczas koncertu finałowego widzowie zdecydują o zwycięzcy programu. A ten zgarnie 100 tysięcy złotych i kontrakt płytowy.

Kto zostanie następcą Gienka Loski i Dawida Podsiadło? Może tym razem wygra kobieta?

„X Factor”

Emisja: sobota, godzina 20:00

Źródło: TVN

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *