4fun.tv w nowej odsłonie na jesień (zdjęcia)

Jeśli newsy – to krótkie. Jeśli szołbiznes – to na wesoło. Jeśli muzyka – to w zawrotnych ilościach. Takim zasadom, według zapowiedzi nadawcy, ma hołdować ramówka 4fun.tv, która startuje 26 września 2014 roku. Nowe programy, potężna dawka muzyki, duża doza humoru oraz gwiazdy w roli prowadzących – wszystko to w najnowszej odsłonie telewizji muzycznej.

Wśród premierowych pozycji pojawi się program newsowy. „Music Express” jest jednak daleki od standardowej formuły czysto informacyjnej. Lady Nina i Jacek Januszko nie tylko opowiadają w nim o najważniejszych muzycznych wydarzeniach, ale też wynajdują najbardziej zaskakujące fakty z kulis szołbiznesu i podają je w nietypowym stylu. W pierwszych odcinkach dowiemy się między innymi o kontrowersjach wokół nowej płyty Nicki Minaj oraz o nietypowej przyjaźni Harry’ego Stylesa z zespołu One Direction. „Music Express” emitowany będzie od poniedziałku do piątku, dwa razy dziennie o godzinie 16:00 i 22:00, w soboty raz dziennie o godzinie 16:00 i w niedziele także dwa razy dziennie, o godzinie 13:00 i 22:00.

4funtvmusicexpress

Kolejna nowość to „Starclips”, w którym gospodarzami są same gwiazdy. Każdy odcinek to niecodzienne wyznania popularnych osób oraz ich własna, intymna playlista teledyskowa. Znajdą się w niej utwory, które towarzyszyły gwieździe w najważniejszych wydarzeniach jej życia. Wokaliści, muzycy, aktorzy, prezenterzy telewizyjni, sportowcy – każdy z nich ma inną historię oraz inną, pełną emocji listę hitów. Pierwsze odcinki programu „Starclips” poprowadzą: Honorata Skarbek, Grzegorz Hyży, Marta Wierzbicka i Margaret. Dowiemy się między innymi, kto jest uzależniony od kropli do nosa oraz jak w kreatywny sposób można spędzać czas ze zwierzętami. Gwiazdy podzielą się również najciekawszymi propozycjami, jakie otrzymali od swoich fanów. „Starclips” można będzie oglądać w poniedziałki i piątki o godzinie 14:00, we wtorki i soboty o 11:00 oraz w niedziele o 16:00.

Na wieczór stacja 4fun.tv przygotowała „Hot Music”. To plotkarski gwiazdozbiór w wersji hot, czyli romanse, rozstania, skandale w szołbiznesie, podane w towarzystwie najlepszej muzyki. Seksowna Ola Ciupa co tydzień serwuje nową porcję najbardziej kontrowersyjnych tematów z prywatnego życia gwiazd. W pierwszych odcinkach programu widzowie dowiedzą się między innymi, jak wymyślne i drogie prezenty dostaje Kanye West oraz ile Beyonce wydała na operacje plastyczne po pierwszej ciąży. Poznamy również najbardziej absurdalne ekstrawagancje gwiazd. Na pierwszy ogień pójdzie między innymi Mariah Carey. „Hot Music” na antenie 4fun.tv od poniedziałku do czwartku i w niedziele o godzinie 20:00.

4funtvhotmusic

„Music 4fun” prezentuje świat gwiazd w krzywym zwierciadle. Jacek Januszko, prowadzący program, odnalazł swoje nieokiełznane reporterskie alter ego i jako dociekliwy recenzent, w komiczny sposób analizuje rozmaite plotki i newsy, nie odpuszczając nikomu. Prezenter 4fun.tv, którego pasją jest stand up, w pierwszych odcinkach sprawdzi między innymi, gdzie ukrywa się Kinga Rusin oraz jak wielkim obiektem pożądania jest gruz z mieszkania blogerki Jessiki Mercedes. Program nadawany będzie od poniedziałku do piątku, o godzinie 9:00, w soboty o 13:00 oraz w niedziele o 18:00.

Wśród nowości jesiennych znalazła się także „PLAYlista WiMP”, którą widzowie 4fun.tv mogą oglądać od 15 września. To nowe, interaktywne pasmo muzyczne, nadawane na żywo, od poniedziałku do piątku o godzinie 13:00, jest w pełni tworzone przez widzów. Powstało ono we współpracy 4fun.tv z dwoma partnerami – operatorem Play oraz serwisem muzycznym WiMP.

Źródło: 4fun Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *