Cykl debat parlamentarnych w RDC

W związku z wyborami parlamentarnymi, zarządzonymi na dzień 25 października 2015 roku, Polskie Radio RDC zaprasza mieszkańców regionu na cykl przedwyborczych debat. Już w poniedziałek 12 października odbędzie się debata w Ostrołęce, a następnie w Radomiu, Płocku, Mławie i Siedlcach.

Do udziału w debatach zostali zaproszeni przedstawiciele wszystkich komitetów wyborczych, które zarejestrowały listy wyborcze do Sejmu na terenie Mazowsza (okręgi: Płock, Siedlce i Radom).

Wszystkie debaty rozpoczną się o godzinir 18:00 i będą transmitowane na lokalnych częstotliwościach RDC oraz na stronie rdc.pl:

  • Poniedziałek (12 października) Ostrołęka – Ostrołęckie Centrum Kultury – transmisja na 100,8 FM. Partnerem debaty jest portal eOstroleka.pl.
  • Wtorek (13 października) Radom – Łaźnia Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria – transmisja na 89,1 FM. Partnerami debaty są Echo Dnia Radomskie i Zebrra TV.
  • Środa (14 października) Płock – Spółdzielczy Dom Kultury – transmisja na 101,9 FM. Partnerem debaty jest PortalPlock.pl.
  • Piątek (16 października) Mława – Aula Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej – transmisja na 101,9 FM.
  • Poniedziałek (19 października) Siedlce – Sala Biała Miejskiego Ośrodka Kultury – transmisja na 103,4 FM. Partnerem debaty jest Tygodnik Siedlecki.

W trakcie debat przewidywane są cztery rundy pytań: od dziennikarzy, od internautów oraz od publiczności. Wstęp na debaty jest wolny.

Źródło: Polskie Radio RDC

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *