Finał 7. sezonu „Teorii Wielkiego Podrywu” w Comedy Central (zdjęcie)

Już w tę niedzielę – wielki finał siódmego sezonu „Teorii Wielkiego Podrywu”. W ostatnich odcinkach bohaterowie będą musieli stawić czoła przełomowym zmianom, jakie nastąpią w ich życiu. Co dokładnie się zdarzy? Widzowie dowiedzą się już w tę niedzielę tylko w Comedy Central.

Po odejściu z planu filmowego o pół-człowieku, pół-małpie, Penny będzie zastanawia się nad swoim życiem i tym, co dla niej ważne. Ostatecznie uświadomi sobie, że do szczęścia nie potrzebna jest jej wcale kariera – wszystkim, czego pragnie, jest pewien mężczyzna. Kiedy mama Howarda złamie nogę, jej syn wraz z żoną staną przed wyzwaniem zapewnienia stałej opieki despotycznej kobiecie.

W tym samym czasie Sheldon będzie czuł się bardzo zagubiony i przytłoczony ogromem pewnych zmian wokół niego. Nie będzie potrafił zaakceptować nowej rzeczywistości i dojdzie do wniosku, że potrzebuje czasu na przemyślenie wszystkiego. Przyjaciele, mając na względzie jego dobro, pozwolą mu podjąć trudną do zaakceptowania dla nich decyzję. Będą więc oświadczyny, pożegnania, wymagające matki, a nawet… pożar. To wszystko w ostatnich odcinkach siódmego sezonu „Teorii wielkiego podrywu”.

„Teoria Wielkiego Podrywu”

Emisja 23. i 24. odcinka: niedziela, 25 maja, godzina 20:30

comedycentralteoriawielkiegopodrywu3

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *