II seria „Naszego nowego domu” od marca w Polsacie

W pierwszej edycji programu „Nasz nowy dom” pomógł 10 rodzinom mieszkającym w fatalnych warunkach dając im gruntownie wyremontowane domy, mnóstwo radości i wywołując wiele łez wzruszeń. Program poruszył też serca milionów widzów, którzy bardzo żywo zareagowali na program chwaląc ideę pomocy, a także zgłaszając do programu setki potrzebujących.

Na wiosnę program znów pomoże kilku rodzinom, poprzez remonty domów odmieniając ich codzienne, trudne życie. Pod czujnym okiem prowadzącej Katarzyny Dowbor i architekt Martyny Kupczyk ekipa budowlana stoczy wyścig z czasem i trudnościami by w 5 dni uporać się z remontem. W programie poznamy historię ludzi o niezwykle dobrych sercach, aktywnych w swoich lokalnych społecznościach, wyjątkowych o niecodziennych zainteresowaniach i talentach. Nowością tej serii będą remonty mieszkań.

Rodziny, które zostały wybrane do udziału w tym programie, żyją w bardzo złych warunkach mieszkaniowych, które zagrażają zdrowiu i życiu. To normalni, zwykli, dobrzy ludzie, którym w pewnym momencie życia wydarzyło się coś, co uniemożliwiło im remont własnych czterech kątów. Poznamy wzruszające historie zwykłych ludzi, przekonamy się na własne oczy, że mimo nadludzkich wysiłków nasi bohaterowie nie są w stanie zapewnić swoim dzieciom godnych warunków życia, a pragną tego ponad wszystko.

Bohaterka pierwszego odcinka najnowszego sezonu „Nasz nowy dom” ma dwoje dzieci i mieszka w połowie zniszczonego domu w małej wsi. Niestety, wraz z nią mieszka tylko córka, bo syn choruje na mukowiscydozę. Jedynym ratunkiem dla jego zniszczonych płuc był przeszczep. Operację udało się przeprowadzić w Wiedniu, ale z powodu obniżonej odporności chłopiec nie może już wrócić do zagrzybionego domu i pokoju, który dzielił z siostrą. Czy Katarzynie Dowbor uda się połączyć tę rodzinę?

Po pięciu ekstremalnie trudnych, pełnych poświęcenia i pośpiechu dniach pracy na budowie nadchodzi wreszcie wielki dzień, w którym rodzina wraca do domu. Zarówno rodzice, jak i ich dzieci mają swoje skryte wyobrażenia i marzenia. Widok ich nowego domu przerasta ich oczekiwania. W programie nie raz doświadcza się łez wzruszenia, niewyobrażalnej radości i szczęścia – obustronnego, bo członkowie ekipy programu cieszą się razem z rodzinami. W „Naszym nowym domu” jest spełniane to co najważniejsze – marzenia potrzebujących o ich nowym, bezpiecznym domu.

Program „Nasz nowy dom” powstaje na podstawie formatu pt. „Radna akcija”, a produkuje go na zlecenie Telewizji POLSAT firma Constantin Entertaiment. W 2 serii zobaczymy 11 odcinków.

Pierwszy odcinek nowej serii pojawi się na antenie Polsatu w niedzielę 16 marca o godzinie 17:45.

Źródło: Telewizja POLSAT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *