Listopad w Comedy Central (zdjęcia)

W listopadzie w kanale Comedy Central Polska premiery i powroty znanych i lubianych seriali. Fani Charliego Sheena poznają dalsze losy bohatera w premierowym, piątym sezonie „Jednego gniewnego Charliego”. Na widzów czeka również kontynuacja osiemnastego sezonu kultowej animacji „South Park” oraz „Mamuśki”. A z okazji halloween Comedy Central przygotowało specjalny maraton strasznie zabawnych odcinków.

Specjalny maraton na Halloween
Comedy Central szykuje wyjątkową propozycję na zbliżający się wielkimi krokami wieczór halloween. Z tej okazji, 31-ego października stacja wyemituje specjalne odcinki ulubionych seriali. Tego dnia czekać na nas będą wybitni naukowcy Leonad i Sheldon z „Teorii wielkiego podrywu”, ponownie rozbawią nas historie Teda Mosby’ego i jego paczki przyjaciół z „Jak poznałem waszą matkę”. Fani Charliego Sheena zobaczą halloweenowy odcinek serialu „Dwóch i pół” z uwielbianymi przez widzów bohaterami – Charliem, Alanem i Jake’iem, a cały maraton rozpocznie prawnik Jeff Winger wraz z „Community”.
Emisja: piątek, 31 października, od godziny 18:00

comedycentrakhalloween

„Jeden gniewny Charlie”, V sezon
Jeden gniewny Charlie to sitcom nawiązujący swoją fabułą do filmu „Dwóch gniewnych ludzi”, gdzie w głównych bohaterów wcielili się Jack Nicholson i Adam Sandler. Odtwórca głównej roli – Charlie Sheen wciela się w psychologa, którego zadaniem jest pomagać ludziom opanować gniew. Niestety, on sam dość często ma problemy z pohamowaniem złych emocji, co wielokrotnie doprowadziło już do zabawnych zwrotów akcji. W listopadzie w kanale Comedy Central ciąg dalszy przygód ekscentrycznego i niekonwencjonalnego terapeuty. W nowych odcinkach piątego sezonu „Jednego Gniewnego Charliego” ponownie nie zabraknie powodów do śmiechu. Co tym razem spotka głównego bohatera? Jak uniknie kolejnych kłopotów? Widzowie mogą być pewni – w sezonie piątym kolejna, potężna dawka doskonałego humoru i cynicznych żartów. Tylko w Comedy Central Polska.
Emisja: niedziela, godzina 21:00

comedycentraljedengniewny3

„Mamuśka”
Mamuśka ponownie wkracza do akcji! Tytułowa bohaterka (w tej roli znakomita Anna Faris) to samotna matka dwójki dzieci i była alkoholiczka, która po zerwaniu z nałogiem pragnie na nowo rozpocząć życie. Nie będzie lekko. Historia, chociaż poważna, bogata jest w nietuzinkowe perypetie głównych bohaterów, ironiczne dialogi oraz komiczne sytuacje. Widzowie ponownie mogą obejrzeć przygody głównej bohaterki, a już na początku listopada, tylko w Comedy Central Polska wyemitowane zostaną premierowe odcinki serialu.
Emisja: poniedziałek-piątek, godzina 19:20

comedycentralmamuska2

„Przyjaciele”, VII i VIII sezon
W listopadzie dalszy ciąg przygód Rossa, Rachel, Moniki, Chandlera, Phoebe i Joey’a. Powoli ku końcowi zbliża się sezon szósty. Widzowie nie zostaną jednak pozostawieni sami sobie. Zaraz po zakończeniu emisji, na antenę wkroczy kolejno siódma i ósma część „Przyjaciół”. W siódmym sezonie serialu, który rusza 6-ego października, Monika z Chandlerem zaczynają planować swoje wesele, co doprowadzi zakochanych do niewielkich problemów finansowych. Na szczęście znajdzie się i na to sposób dzięki pewnemu tajnemu funduszowi. Remont w mieszkaniu Phoebe zostanie zakończony, jednak zamiast dwóch sypialni pozostaje jedna, co spowoduje, że Rachel zdecyduje się zostać u Joey’a. W siódmym sezonie czeka nas także ślub Moniki i Chendlera, podczas którego Phoebe i Rachel znajdują w łazience pozytywny test ciążowy. Jak dalej potoczy się ta historia?
Emisja: codziennie, godzina 22:00

„South Park”, XVIII sezon
Dobre wieści dla wszystkich fanów „South Parku”! Cartman, McCormick, Marsh i Broflovski ponownie rozbawią nas do rozpuku, w kontynuacji nowego, pełnego absurdalnych przygód sezonu. Jesteście gotowi? „South Park” to jedna z najbardziej kontrowersyjnych, a jednocześnie komicznych serii wszechczasów. Poprzez przygody czterech mieszkańców fikcyjnego miasteczka kreskówka ukazuje rzeczywistość w krzywym zwierciadle i przeciwstawia się politycznej poprawności. Twórcy nie pozostawili na nikim suchej nitki, oberwało się już celebrytom, politykom, instytucjom pozarządowym. W krzywym zwierciadle przedstawieni zostali przywódcy religijni, geje, lesbijki, a nawet kosmici. Kto będą mieli na celowniku tym razem? O tym widzowie Comedy Central przekonają się już w listopadzie.
Emisja: niedziela, godzina 22:50

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *