„Męska robota” od maja w Comedy Central (zdjęcie)

Czwórka facetów do reszty pochłonięta randkowaniem jednoczy swoje siły w namiętnej walce o te najpiękniejsze! „Męska robota” już od  maja w Comedy Central. Skomplikowane strategie i wzajemne rady, by nie przepuścić okazji na zdobycie pięknej kobiety, to motywy przewodnie męskich pogaduszek. Bohaterowie serialu pracują w redakcji, a w wolnych chwilach układają misterne plany, aby uniknąć samotności w nadchodzące wieczory.

Po tym, jak dziewczyna zerwała z Milo, przyjaciele stają na wysokości zadania i za wszelką cenę chcą mu pomóc. Gibbson – kobieciarz z prawdziwego zdarzenia, którego jednonocne eskapady wydają się nie mieć końca, wychodzi z siebie, aby pomóc przyjacielowi powrócić do gry. Jego rady okazują się bardzo cenne. Wysłała uśmiechniętą buźkę w sms-ie? Krok do przodu. Napisała dwa smsy pod rząd? Teraz to już ostatnia prosta! Pozostali również dwoją się i troją, aby przywrócić męskie ego Milo do życia. Neal, jedyny, który ma dziewczynę, stara się dawać rady z perspektywy „udanego związku”. Tyler, wieczny lekkoduch, choć o kobietach nie ma zielonego pojęcia, uważa, że jego wskazówki są najcenniejsze.

Wspólny cel i zjednoczone siły w końcu przynoszą upragniony skutek. W jednym z odcinków Milo i Gibbs poznają piękną dziewczynę, która zaprasza ich do siebie na igraszki w trójkącie. Mężczyźni muszą przełamać wzajemną niechęć, by spełnić swoje odwieczne fantazje…

„Męska robota” – hit stacji TBS, będzie miał swoją premierę w polskiej telewizji już 27 maja. Dwa pierwsze sezony serialu, Comedy Central pokaże tuż po amerykańskiej emisji. W rolę głównego bohatera – Milo, wcielił się znany m.in. z kultowego już serialu „Różowe lata siedemdziesiąte” – Danny Masterson. Gościnnie wystąpią też takie gwiazdy jak Seth Green, Jason Lee, czy piękna Jessica Shorn znana m.in. z filmu „Pirania 3D”.

„Męska robota”

Premiera: poniedziałek, 27 maja, godzina 22:00
Emisja: poniedziałek-czwartek, godzina 22:00

MEN AT WORK

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *