„Różowe lata siedemdziesiąte” – premiera już 10 grudnia w Comedy Central

Ponad 40 lat temu w miasteczku Point Place, w stanie Wisconsin mieszkała grupa przyjaciół, którzy uwielbiali przesiadywać na kanapie w piwnicy i rozmawiać, z przymrużeniem oka, o trudach dorastania.

Nastolatki, których młodość wypadała właśnie w kolorowych latach siedemdziesiątych dla wielu stały się kwintesencją tamtych czasów. Serial idealnie odzwierciedla realia tamtych czasów – od scenografii, kostiumy, aż po język, którego używają aktorzy.

Głównymi bohaterami serialu, który na całym świecie uznawany jest za kultowy są: Eric Forman, bystry lider grupy przyjaciół, dorastający w bardzo konserwatywnej rodzinie oraz jego dziewczyna Donna, wychowana przez ekscentrycznych rodziców. Ich przyjacielem jest Jackie, w którą wciela się Mila Kunis – bogata rozpuszczona dziewczyna, nie widząca nic prócz czubka własnego nosa. Przygarnięty przez Formanów chłopak, Danny, który jest zatwardziałym przeciwnikiem „systemu”. Jest też przystojny, lecz niestety pozbawiony rozumu Michael (grany przez Ashtona Kutchera). Chłopak uważa, że dobry wygląd to podstawa egzystencji i dzięki temu będzie miał wszystkie dziewczyny świata. Przeszkadza mu w tym planie Fez, student wymiany zagranicznej, który kulturę amerykańską chłonie jak gąbka i szkoli się w idealnych technikach podrywu.

Genialne dialogi, urok lat siedemdziesiątych i występy gościnne największych gwiazd (w produkcji pojawili się m.in. Bruce Willis i Brooke Shields), sprawiają, że ten serial trzeba koniecznie obejrzeć.

„Różowe lata siedemdziesiąte”

Emisja: poniedziałek-czwartek, godzina 20:50

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *