Serial „Blok Ekipa” w Comedy Central

W internecie wszystko wolno, ale czy w telewizji też? Przekonamy się o tym wraz z największym transferem tego roku, gdy bijący rekordy popularności w internecie serial „Blok Ekipa” trafi na szklane ekrany. Najpopularniejsze odcinki notują ponad 2 mln wyświetleń, a jak sprawdzą się w telewizji? Zobaczymy już 4 października 2015 roku o godzinie 22:30 na Comedy Central.

Poznajcie trzech nierozłącznych kumpli z Grochowa: fana motoryzacji i szczęśliwego właściciela pomarańczowego poloneza Wojtasa, umięśnionego vlogera Spejsona i Wala – blokowego filozofa. Chłopaki gustują w ortalionowych dresach, kibicują Legii, a kiedy budżet na to pozwala chętnie popijają piwerko. Wiodą pełne przygód życie na jednym z warszawskich blokowisk mierząc się każdego dnia ze znanymi nam wszystkim problemami: jak wyrwać najlepszą laskę, uciec przed psami czy najekonomiczniej się upić. Równocześnie w dowcipny i charakterystyczny dla siebie sposób komentują otaczającą nas rzeczywistość.

„Blok Ekipa” to animacja autorstwa Bartosza Walaszka, twórcy trylogii filmowej „Wściekłe pięści Węża” oraz popularnych seriali animowanych dla dorosłych. Każda z produkcji Bartosza Walaszka stanowi celną satyrę na współczesność i bije rekordy popularności w internecie. Kanał Producentów serialu na YouTube (www.youtube.com/spinkafilmstudio) dotychczas przyciągnął ponad 400 000 subskrybentów, najpopularniejsze odcinki notują ponad 2 miliony odsłon, a miesięcznie łączna liczba wyświetleń kanału przekracza 18 000 000 odsłon.

Granica pomiędzy treściami przeznaczonymi do telewizji a materiałami internetowymi coraz częściej się zaciera – mówi Daniel Reszka, VP, Marketing & Product. – „Blok Ekipa” to celna satyra na współczesność i jeden z najpopularniejszych obecnie seriali internetowych, dlatego postanowiliśmy wyemitować go na Comedy Central Polska – dodaje Daniel Reszka.

Od 4 października w każdą niedzielę o godzinie 22:30 na antenie Comedy Central wyemitowane zostaną specjalne, półgodzinne odcinki zawierające najpopularniejsze oraz zupełnie nowe segmenty przygotowane specjalnie dla Comedy Central. Stacja pokaże 13 specjalnych odcinków serialu.

„Blok Elipa”

Premiera: niedziela, 4 października, godzina 22:30
Emisja: niedziela, godzina 22:30

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *