Siódmy sezon „Teorii wielkiego podrywu” w Comedy Central

Najśmieszniejszy sitcom ostatnich lat powraca na ekrany. Najnowszy sezon kultowego już serialu „Teoria wielkiego podrywu” już w tę niedzielę o godzinie 21:00 tylko w Comedy Central.

Na fanów tego genialnego serialu czeka znów wiele emocji. W siódmym sezonie przygód bohaterów z Caltech widzowie w końcu będą mogli poznać bardziej wrażliwą stronę Sheldona. Bohater będzie potrzebował wsparcia przyjaciół po tym, jak Leonard zakwestionuje jego naukowe odkrycie. Żeby tego było mało, Sheldon będzie też asystował w… domowym porodzie swojej siostry-bliźniaczki.

W tym sezonie będziemy też świadkami aktorskiego debiutu Penny w serialu, ponownego spotkania bohaterów z Doktorem Protonem oraz dowiemy się, kto z kim wziął ślub w Las Vegas.

Już ponad 6 lat ekscentryczni bohaterowie serialu goszczą na naszych ekranach. W tym czasie „Teoria wielkiego podrywu” zdobyła ponad 20 prestiżowych nagród, w tym aż sześć dla najlepszego serialu komediowego i ponad dziesięć dla najlepszych aktorów w serialu komediowym. Te liczby mówią same za siebie.

„Teoria wielkiego podrywu”

Premiera 7. sezonu: niedziela, 2 lutego, godzina 21:00 (dwa odcinki)
Emisja 7. sezonu: niedziela, godzina 21:00

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *