TVP ABC i TV Trwam debiutują w przewodnikach telewizyjnych

Już od soboty 15 lutego 2014 roku społeczno-religijna TV Trwam będzie szeroko dostępna za pośrednictwem pierwszego multipleksu (MUX-1) Naziemnej Telewizji Cyfrowej. Tego samego dnia nadawanie w ramach MUX-1 rozpocznie również najnowszy kanał tematyczny Telewizji Polskiej – dziecięcy TVP ABC. TV Trwam i TVP ABC dzięki pojawieniu się w Naziemnej Telewizji Cyfrowej zyskują nie tylko szeroki zasięg nadawania, ale również wkraczają na łamy czołowych tygodników z ramówkami programów telewizyjnych.

Ramówka TV Trwam, do tej pory publikowana głównie w dodatkach do pisma kościelnych oraz w prawicowych dziennikach i tygodnikach, od teraz będzie drukowana również w czołowych tytułach specjalizujących się w publikowaniu ramówek programów telewizyjnych.

11 lutego 2014 roku ramówki TVP ABC i TV Trwam zadebiutowały w tygodniku „To i Owo TV”, a 10 lutego br. na rynku pojawiły się nowe wydania – „Kuriera TV”, „Super TV”, „TV14”, „Tele Maxa” i „Tele Tygodnia” od Wydawnictwa Bauer. W tym samym czasie nowe stacje Naziemnej Telewizji Cyfrowej zadebiutowały w nieco mniejszych pismach – „Kropka TV” i „Tele Programy”. Tydzień wcześniej zarówno TVP ABC i TV Trwam pojawiły się dwutygodniku „Tele Świat”. W kolejnych trzech tygodniach program nowych stacji z Naziemnej Telewizji Cyfrowej ukaże się w pismach wydawnictwa Press Media, wydającego tytuły takie jak tygodnik „Program TV” i dwutygodnik „Tele 14 plus”. Pierwszy z wymienionych tytułów zacznie publikować ramówki stacji TV Trwam i TVP ABC już w przyszłym tygodniu, a tydzień później te same kanały pojawią się w „Tele 14 plus”. Warto też dodać, że Press Media rozważa wydawanie specjalnego pisma tylko z ramówkami programów z Naziemnej Telewizji Cyfrowej.

Źródło: Krzysztof Miśkowicz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *