Weekendowy maraton „Dwóch i pół” w Comedy Central

W najbliższy weekend, 29 i 30 listopada 2014 roku, na fanów Charliego Sheena i Jona Cryera czeka nie lada niespodzianka. Comedy Central wyemituje dwudniowy maraton serialu „Dwóch i pół” z uwielbianymi przez widzów bohaterami – Charliem, Alanem i Jakiem.

Główny bohater „Dwóch i pół” – Charles Francis Harper – to ekscentryczny singiel, prawdziwy hedonista, niepoprawny kobieciarz, który ponad wszystko uwielbia swoje beztroskie życie. Pewnego dnia, w luksusowej posiadłości w Malibu zjawia się Alan, wraz z 10-letnim synem Jake’iem, który na wskutek trudnego rozwodu stracił dach nad głową i potrzebuje pomocy brata. Panowie zamieszkują w trójkę. Od tej pory już nic nie będzie takie samo… będzie o wiele zabawniej. Dodatkowo, porządek w ich męskim świecie co jakiś czas zakłócają trzy kobiety: była żona Alana, egoistyczna matka i babcia – Evelyn oraz atrakcyjna sąsiadka Rose, była kochanka Charliego. Ich obecność wprowadza nie lada zamieszanie.

Serial cieszy się ogromną popularnością, a każdy odcinek gromadzi przed ekranami miliony fanów. Od początku pierwszego sezonu otrzymał 63 nominacje do nagród telewizyjnych w wielu kategoriach. Jest zdobywcą 14 prestiżowych wyróżnień, w tym aż 9 statuetek Emmy. Emisja drugiego i trzeciego sezonu „Dwóch i pół” już w najbliższy weekend na kanale Comedy Central.

„Dwóch i pół”

Maraton 2. i 3. sezonu: sobota, 29 listopada, od godziny 13:50
Maraton 2. i 3. sezonu: niedziela, 30 listopada, od godziny 13:50

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *