13. sezon „South Parku” z polskim dubbingiem w Comedy Central

Już od 24 maja Comedy Central będzie emitowało 13. sezon kultowej animacji – South Park.W 13. sezonie, twórcy South Park byli bezlitośni dla znanych postaci show-biznesu. Sparodiowali takie gwiazdy, jak: Kanye West, Jonas Brothers oraz zmarłych w 2009 roku Michaela Jacksona i Farrę Fawcet. Twórcy bezlitośnie wyśmiali ślepą pogoń ludzi za celebrytami i ich stylem, a także brak dystansu gwiazd do siebie.

Trey Parker i Matt Stone poruszyli też wiele kwestii społecznych i politycznych np. prawa ekonomiczne rządzące współczesnym światem. Okazuje się, że w mających globalne konsekwencje decyzjach finansowych, wielkim tego świata doradza… zwykła kura! Parker i Stone podsumowali także brak zrozumienia przez media problemów trzeciego świata m.in. w odcinku o piratach, gdzie Cartman chce spełnić swoje marzenie o wielkich, morskich przygodach, jadąc do Somalii.

Po sukcesie dwóch ostatnich sezonów w polskiej wersji językowej i w oczekiwaniu na premierę 17 sezonu, Comedy Central przypomina widzom sezon 13., po raz pierwszy po polsku. W dubbingu usłyszeć można m.in. Bartosza Obuchowicza.

Więcej niespotykanych historii czwartoklasistów z miasteczka South Park w polskiej wersji językowej w Comedy Central.

„South Park”

Emisja 13. sezonu: piątek i sobota, godzina 20:30 i 21:00

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *