Premierowy luty w Comedy Central

Comedy Central dla swoich widzów szykuje najnowszy sezon genialnej „Teorii wielkiego podrywu”, nowość na ekranach – holenderski serial dla pseudo-twardzieli „Gliny” oraz dalsze przygody „Dwóch spłukanych dziewczyn” i „Przyjaciół”.

Siódmy sezon „Teorii wielkiego podrywu”
Najnowszy sezon kultowego serialu tylko w Comedy Central. W siódmym sezonie przygód bohaterów z Caltech widzowie w końcu będą mogli poznać bardziej wrażliwą stronę Sheldona. Bohater będzie potrzebował wsparcia przyjaciół po tym, jak Leonard zakwestionuje jego naukowe odkrycie. Sheldon będzie też asystował w… domowym porodzie swojej siostry-bliźniaczki, więc czeka go wiele wrażeń. W tym sezonie Raj odważy się na więcej interakcji z dziewczynami, będziemy mogli przyjrzeć się też bliżej małżeństwu Howarda i Bernadette.
Premiera 7. sezonu: niedziela, 2 lutego, godzina 21:00 (dwa odcinki)
Emisja 7. sezonu: niedziela, godzina 21:00

„Gliny” – serial dla prawdziwych twardzieli
„Gliny” to najnowsza, holenderska produkcja Comedy Central, która już stała się mega hitem w rodzimym kraju, a teraz wkracza na polskie ekrany. Ten oryginalny serial to opowieść o przygodach dwóch detektywów Iviego i Randiego oraz ich stażyście Coco, którzy walczą ze złem w bardzo nieprzewidywalny i często komiczny sposób. Mimo, że są twardzielami, biorą narkotyki i nie wahają się użyć broni, to często przytłacza ich proza życia. Brakuje im mocnych wrażeń wprost z amerykańskich filmów sensacyjnych, więc sami próbują podkolorować swoje wyczyny.
Premiera: piątek, 7 lutego, godzina 22:00
Emisja: piątek, godzina 22:00

Drugiego sezonu „Przyjaciół” ciąg dalszy
To właśnie w drugim sezonie kultowego serialu Rachel zaczyna spotykać się z Rossem, a Monica z Richardem (granym przez Toma Sellecka). To wtedy Joey dostaję rolę w serialu, z którego zaraz zostaje wyrzucony. Trudne początki związków „Przyjaciół” z drugiego sezonu od poniedziałku do piątku w Comedy Central.
Emisja 2. sezonu: poniedziałek-piątek, godzina 19:20

„Dwie spłukane dziewczyny” po raz trzeci
W trzecim sezonie biznes dziewczyn kwitnie. Wszystko dzięki plotce, że to właśnie u nich miał miejsce pewien incydent z udziałem gwiazdy rocka. Dziewczyny nie będą jednak długo cieszyć się szczęściem – pojawi się konkurencja ze strony innej kawiarni. W tym sezonie Max zapisze się też do szkoły cukierniczej, gdzie pozna przystojnego szefa kuchni, z którym romans będzie miał jednak ktoś inny.
Emisja 3. sezonu: niedziela, godzina 22:00

„U nas w Filadelfii”
Paczka nieokrzesanych i autodestrukcyjnych niebieskich ptaków z Pensylwanii nadal sieje spustoszenie gdziekolwiek się pojawia. Załoga baru Paddy’s tym razem postanawia żerować na bezdomnych, gromadzących się wokół przybytku, próbując sprzedawać im różne, niepotrzebne produkty. Bohaterowie spróbują także randek online i wybiorą się na katastroficzną wyprawę do Wielkiego Kanionu, która jak zwykle skończy się wielką zadymą.
Emisja 5. 6. sezonu: piątek, godzina 22:25
sobota, godzina 22:20

„Teoria wielkiego podrywu 6”
Już w lutym wielka uczta dla fanów „Teorii wielkiego podrywu” – wszystkie odcinki sezonu, w którym Howard będzie w kosmosie. Z kolei Amy wymusi na Sheldonie bycie romantycznym, co jeszcze pogarszy ich relacje, a Penny zacznie się zastanawiać czy zerwać z Leonardem. Za to osamotniony bez Howarda Raj wyląduje w samym środku miłosnych rozgrywek swoich przyjaciół.
Maraton 6. sezonu: sobota-niedziela, 1-2 lutego, od godziny 13:50

„Joey 2”
Cały sezon prób zdobycia międzynarodowej sławy w wykonaniu Joeya Tribbaniego, czyli znanego wszystkim Joeya z serialu „Przyjaciele”. Joey będzie nadal chodził na castingi i randki, aby zdobyć upragnione cele: świetną rolę i dziewczynę.
Maraton 2. sezonu: sobota-niedziela, 8-9 lutego, od godziny 13:50

„Przyjaciele 2”
Powrót do korzeni jednego z najpopularniejszych seriali wszech czasów. W pierwszym sezonie kolejno poznajemy tytułowych przyjaciół – zwariowaną Phoebe, twardą Monikę, rozpuszczoną Rachel, zadufanego w sobie Joeya, Chandlera-pechowca i niezręcznego Rossa, którzy przez prawie 10 lat gościli na ekranach telewizorów na całym świecie.
Maraton 1. sezonu: sobota-niedziela, 15-16 lutego, od godziny 13:50

„Dwóch i pół 3”
Kolejne historie z życia patchworkowej rodziny: Charlie niechcący zatrudnia damę do towarzystwa zamiast masażystki, Jake zostaje zawieszony w prawach ucznia, a Alan zaczyna spotykać się z… byłą żoną Charliego.
Maraton 3. sezonu: sobota-niedziela, 22-23 lutego, od godziny 13:50

„Różowe lata siedemdziesiąte 8”
Ostatni sezon przygód przyjaciół z epoki lat siedemdziesiątych, w którym rozwiązuje się wiele kwestii. W finałowym odcinku producenci serialu zdradzą, jak wyobrażają sobie przyszłość bohaterów.
Maraton 3. sezonu: sobota-niedziela, 1-2 marca, od godziny 13:50

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *