Świąteczne wydanie seriali oraz maraton „Przyjaciół” w Comedy Central

Comedy Central szykuje szczególną ramówkę na świąteczne wieczory. Specjalnie dla swoich widzów wyemituje maraton z „Przyjaciółmi”, który rozpocznie się 24 grudnia i potrwa aż trzy dni! Dodatkowo stacja pokaże specjalne, świąteczne odcinki ulubionych hitów: „Teorii wielkiego podrywu”, „Różowych lat siedemdziesiątych”, „Dwóch spłukanych dziewczyn”, „Futuramy”, „Joeya” i „Community”.

Emisja: wtorek-czwartek, 24 grudnia-26 grudnia, od godziny 15:45
Maratonu 5. sezonu „Przyjaciół”: wtorek, 31 grudnia, wtorek, od godziny 13:30

SYLWESTROWY WIECZÓR… Z TRUPEM

To, co Comedy Central przygotowało na Sylwestra, wielu może zaskoczyć. To dość przerażająca alternatywa – stacja postanowiła zaserwować widzom seans z… horrorem!

„Powrót Trupa” to historia żołnierza Barta Gregory’ego, w którego wciela się David Anders – aktor znany m.in. z seriali „Herosi”, „Pamiętniki wampirów”, czy „24 godziny”. Tym razem Anders wciela się w żołnierza, który ginie podczas wojny na Bliskim Wschodzie. W niewyjaśnionych okolicznościach bohater wraca do świata żywych, jako zombie. Wraz z najlepszym kumplem, Joeyem, zaczyna walczyć z dealerami narkotyków i innymi przestępcami, aby w jakiś sposób zaspokoić swój apetyt na ludzką krew.

Horror przepełniony czarnym humorem w iście komediowym wydaniu będzie można obejrzeć już pod koniec grudnia w Comedy Central.

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *