Świąteczna oferta Comedy Central

Na świąteczne dni Comedy Central przygotowało specjalną ofertę. W świąteczne poranki będzie można obejrzeć najpopularniejsze kreskówki – „Futuramę”, „Kung Fu Pandę” oraz „Pingwiny z Madagaskaru”. Natomiast popołudniami oraz wieczorami Comedy Central zaoferuje megamaratony hitowych seriali – „Różowe lata siedemdziesiąte”, „Jeden gniewny Charlie”, „Teorie Wielkiego Podrywu”, „Hoży Doktorzy” oraz „Jak poznałem waszą matkę”. Na antenie Comedy Central nie zabraknie premiery – „Happy endings”.

„Futurama”
Życie Frya, dostawcy pizzy zmierza do nikąd. Przez przypadek zostaje zamrożony i budzi się tysiąc lat później, w nowej rzeczywistości, gdzie nic już nie jest normalne. Wraz z nowymi przyjaciółmi postanawia zmienić swoje życie. Jego najlepszym kumplem jest Bender – uzależniony od wszelkich używek robot, a jego pracodawcą jest profesor Farnsworth – daleki krewny Frya. Jest również piękna jednooka Leela, w której dostawca pizzy sprzed 10 wieków zakochuje się, niestety bez wzajemności. Ta kreskówka dla dorosłych Matta Groeninga (twórcy „The Simpsons”) zdobyła wiele prestiżowych nagród (w tym Emmy i Annie).
Emisja: 24-26 grudnia, godzina 10:25, 10:55 i 11:20

„Kung Fu Panda”
Kto raz pokochał Po w kinie, zostanie jego fanem na zawsze. Szczery i uczynny, choć czasem nieporadny miś panda Po, dzięki dobremu sercu zjednał sobie wiele sympatii. Któż bowiem nie ceni wytrwałości w dążeniu do celu? Fajtłapowaty Po oraz jego przyjaciele, czyli „Potężna Piątka” – mistrzowie sztuk walki – stawią czoła swoim słabościom i staną twarzą w twarz w wieloma wyzwaniami. Niestety dla Po, podróż nie jest łatwa, lecz odwaga i wiara we własne siły tylko pomagają w spełnieniu marzeń.
Emisja: 24-26 grudnia, godzina 9:00, 9:30 i 9:55

„Pingwiny z Madagaskaru”
Bohaterami kultowej już kreskówki są pingwiny – komandosi, których główną misją jest przejęcie panowania nad zoo w Central Parku. Kowalski to główny strateg grupy, Rico – mistrz strzelania, wysadzania i… połykania różnych przedmiotów. Szeregowy jest najrozsądniejszym z grupy, lecz ze względu na młody wiek, nikt nie chce go słuchać. Do bandy należy również Skipper – nieufny, wydający rozkazy pingwin, który boi się igieł i uwielbia sushi. Największym problemem pingwinów jest Król Julian – samolubny i zakochany w sobie lemur, który uważa się za prawowitego króla zoo. Wraz ze swoimi zwolennikami ciągle przeszkadza pingwinom w objęciu władzy. Niebanalne misje, niebezpieczne zadania i przezabawne sytuacje, które śmieszą zarówno dzieci, jak i dorosłych, sprawiają, że każdy odcinek jest wyjątkowy i pełen humoru.
Emisja: 24-26 grudnia, godzina 11:50, 12:15 i 12:45

„Różowe lata siedemdziesiąte”
Ta szalona historia opowiada o losach grupy przyjaciół. Ich młodość przypada na lata siedemdziesiąte. Liderem grupy jest Eric, którego rodzice wychowują „twardą ręką”. Obok mieszka jego dziewczyna Donna. Oboje przyjaźnią się z Fezem – studentem z wymiany zagranicznej, który chłonie kulturę amerykanką jak gąbka. Do grupy należy również Steven – zwolennik teorii spiskowych, niezbyt mądra Jackie, grana przez Milę Kunis, oraz równie nieinteligentny Michael, w rolę którego genialnie wcielił się Ashton Kutcher. To właśnie na planie „Różowych lat siedemdziesiątych” ta gorąca para się poznała.
Megamaraton: środa, 26 grudnia, godzina 13:10

„Jeden gniewny Charlie”
Tym razem Charlie Sheen wciela się w rolę ekscentrycznego psychologa Charliego Goodsona prowadzącego grupę dla osób nie umiejących poradzić sobie z gniewem. Jednak sam specjalista ma problemy z wybuchami złości. Nadzieją na uwolnienie się od tej przypadłości jest jego koleżanka po fachu Kate, z którą Charlie sypia. W serialu, oprócz wielkiego Charliego Sheena, można zobaczyć Selmę Blair oraz Shawnee Smith. W jednym z wywiadów Charlie przyznał, że serial także był dla niego terapią.
Megamaraton: wtorek, 25 grudnia, godzina 13:35

„Teoria Wielkiego Podrywu”
Czwórka znajomych – stereotypowych czytelników komiksów i fanów gier RPG, większość swojego czasu spędza tylko w swoim towarzystwie. Główny bohater opowieści, Leonard jest naukowcem, który nie radzi sobie z kobietami. Jego współlokator Sheldon, ma ambicję zdobyć nagrodę Nobla z fizyki. Jest zadufany w sobie, a innych uważa za ludzi niższej kategorii. Howard, natomiast, jest amantem z krwi i kości, nie przepuści żadnej okazji, by poderwać dziewczynę. Kolejnym przyjacielem jest Rajesh, który jest tak nieśmiały w stosunku do kobiet, że tylko alkohol pomaga mu się do nich odezwać. Życie przyjaciół zmienia się, gdy na przeciwko Leonarda wprowadza się Penny, dziewczyna, która zmienia facetów jak rękawiczki i marzy by zostać aktorką. Jej wdziękom ulega Leonard, z czego piękna sąsiadka nie zdaje sobie sprawy. Serial znany jest ze swoich zabawnych odniesień do współczesnej nauki
i popkultury.
Megamaraton: poniedziałek, 24 grudnia, godzina 18:00

„Hoży Doktorzy”
To zabawna historia opowiedziana oczami początkującego lekarza Johna „J.D.” Doriana, którego gra znakomity Zach Braff. Wraz ze swoimi przyjaciółmi po fachu – chirurgiem Chrisem Turkiem, lekarką Elliot Reid i pielęgniarką Karlą Espinosą ratują w szpitalu życie chorym, a przy tym sami przeżywają swoje pierwsze miłości, wojują z przełożonymi i zdobywają lekarskie doświadczenie. Seria lzdobył wiele nominacji do prestiżowych nagród, a widzowie doceniają go za błyskotliwy żart i mnóstwo zabawnych sytuacji.
Megamaraton: wtorek, 25 grudnia, godzina 18:00

„Jak poznałem waszą matkę”
Bohaterów serialu poznajemy w 2030 roku, a ich perypetie śledzimy dzięki retrospektywie. Ted chce opowiedzieć swoim dzieciom, w jaki sposób poznał ich matkę. Romantyczna historia ma swój początek w roku 2005, kiedy oboje jeszcze się nie znają. Jak to często bywa – Ted często schodzi na poboczne wątki historii, które okazują się przezabawne. Opowiada nie tylko o sobie, ale i o swoich przyjaciołach. Najlepszymi kumplami Teda są: Marschall, Lily, Robin i legendarny już Barney Stinson.
Megamaratony:
sobota, 22 grudnia, godzina 14:00
niedziela, 23 grudnia, godzina 14:00
poniedziałek, 24 grudnia, godzina 13:10

„Happy endings”
Serial przedstawia losy sześciu przyjaciół, którzy mieszkają w Chicago. Do pewnego czasu wszystko przypomina sielankowe życie zgranej paczki znajomych. Brad doskonale dogaduje się ze swoją żoną Jane, a Dave i Alex są równie dobrze rokującą parą, która ma zamiar związać się na całe życie. Wyznaczona data ślubu i starannie dobrane obrączki to dowody na szczere intencje zakochanych. Zaproszenia zostały przygotowane, a goście poinformowani. Wszystko idzie, jak z płatka – do czasu. W dniu zawarcia małżeństwa zaczynają się kłopoty. Narzeczona ucieka sprzed ołtarza!
Premiera: poniedziałek, 8 stycznia, godzina 21:40

Źródło: VIMN Poland

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *